Предложение недели
Знижка на діагностику зору в "Нео Скін"
Виникли питання?
Залиште ваш номер телефону і ми вам зателефонуємо
Графік роботи колцентру з 08:00 до 20:00
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім’я
Вкажіть бажану дату
Бажаний час (не обовязково)
Графік роботи медичного центру з 08:00 до 19:00
Україна, Донецька обл.
м. Покровськ, вул. Лихачова, 14-а
Україна, Донецька обл.
м. Курахове, вул. Мечникова, 22-а
Будьте в курсі всіх акцій та новин медичного центру:
КОНТАКТИ

0800 759 059

095 291 19 92


Україна, Донецька обл. м. Покровськ, вул. Лихачова, 14-а

Прокласти маршрут


Україна, Донецька обл. м. Курахове, вул. Мечникова 22 а

Прокласти маршрут

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ ТА АНАЛІЗИ
КОНТАКТИ
Підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах, щоб не пропустити вигідні пропозиції, акції та важливі новини

Русская версия сайта

В процессе...


Приносим извинения, за временные неудобства

ЦЕЙ РОЗДІЛ ТИМЧАСОВО НЕДОСТУПНИЙ


Просимо вибачення, за тимчасові незручності...

Термінове звернення!*
0800 759 059
Безкоштовно з усіх операторів України
Оберіть тип зверення
*Графік роботи медичного центру з 08:00 до 19:00
**Запити з цієї форми оброблюються в першу чергу
запис до лікаря
Ви можете забронювати час для особистого візиту до лікаря або консультації з лікарем онлайн
Оберіть тип запису:
Оберіть спеціальність лікаря
Не обовязково
Чи контактували ви з людьми у яких діагностовано COVID-19?
У вас є симптоми або підтверджений діагноз COVID-19?
Графік роботи медичного центру "Нео Скін" з 08:00 до 19:00
ОБЕРІТЬ КАТЕГОРІЮ
ЛАБОРАТОРІЯ
ПОСЛУГИ
Нео Скін
Медичний центр Покровськ
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
ОБЕРІТЬ ВЕРСІЮ САЙТУ
ВЫБЕРИТЕ ВЕРСИЮ САЙТА
РУССКИЙ
УКРАЇНСЬКА

АСТИГМАТИЗМ


Лікування і апаратна корекція
Лікування Астигматизу в Нео Скін
Астигматизм - стан, що виникає в результаті формування неправильної форми рогівки або кришталика ока. У здорового ока в нормальному стані рогівка і кришталик мають полусферичної поверхнею. При астигматизмі ця сферичність порушується. Внаслідок цього порушення зображення, яке бачить пацієнт, спотворюється: одні лінії людина бачить чітко, інші - розмито.

Виділяють різні ступені астигматизму:
  • слабка - до 3 D
  • середня-від 3 до 6 D
  • висока- вище 6 D
Офтальмологія в Neo Skin
Про захворювання
Ціни
КОНСУЛЬТАЦІЯ ОФТАЛЬМОЛОГА
грн.
грн.
Ви маєте можливість сплатити послугу онлайн та отримати бонус на свій рахунок. Обрана дата в формі замовлення для візиту в медичний центр не гарантує запис саме на обрану дату, а вказує на ваші побажання які враховує адміністратор центру та погоджує з вами та вашим лікарем після замовлення.
ЛІКУВАННЯ ТА КОРЕКЦІЯ АСТИГМАТИЗМУ В "NEO SKIN"
Високоточне сучасне комп'ютерне обладнання для діагностики. Це дуже важливо при діагнозі астигматизм, оскільки класичні ручні методи діагностики не можуть запропонувати пацієнтові необхідної точності. А навіть незначні помилки в цьому питанні можуть обернутися для пацієнта погіршенням зору.
Обладнання, що використовується в клініці дозволяє не тільки обрати оптимальну тактику корекції, але також і відстежувати ефективність обраної терапії, вчасно помітити зміни й найкращим чином спланувати лікування
Наявність власної оптики дозволяє лікарям-офтальмологів ефективно взаємодіяти з оптометристами, інженерами і т.п. Таким чином, наші пацієнти можуть бути впевненими в точності виконання замовлення. Такий підхід виключає можливі неточності та забезпечує комфорт при носінні окулярів для пацієнта
У центрі Neo Skin працює команда висококваліфікованих лікарів, які ґрунтуються на досвіді з кращих європейських шкіл і володіють усіма сучасними методиками лікування.
В Neo Skin проводиться апаратне лікування порушень зору. Центр оснащений найповнішим комплексом апаратів останнього покоління, які дозволяють проводити лікування безпечно та ефективно навіть самим маленьким пацієнтам
Ви можете отримати консультацію рефракційних хірургів, які протягом 20 років виконують ці операції і можуть відповісти на всі питання
Лікування ТА апаратна корекція астигматизму
У медичному діагностичному центрі Neo Skin вам нададуть кваліфіковану допомогу в діагностиці, лікуванні та корекції астигматизму відповідно до найвищих світових стандартів!
Астигматизм є поширеним порушенням зору як у дітей, так і у дорослих, саме він у багатьох випадках є причиною низького зору. Він може поєднуватися з короткозорістю (міопічний астигматизм або короткозорий астигматизм) або ж з далекозорістю (гіперметропіческій астигматизм або далекозоре астигматизм). Крім того існує змішаний астигматизм, коли у одного пацієнта в рефракції присутній і короткозорий і далекозоре компоненти.
Астигматизм проявляється, як правило, зниженням гостроти зору, спотворенням об'єктів, двоїнням і зміщенням контуру об'єкта по площині - саме ця проблема і приводить пацієнта до офтальмолога.
Діагностувати астигматизм можна тільки після повного офтальмологічного обстеження. Також, наша клініка надає послуги лікування далекозорості .

Астигматизм може бути як вродженим, так і набутим.

Примітно, що вроджений астигматизм до 0,5 D спостерігається у більшості дітей і вважається «функціональним» або фізіологічним, тобто таким, який не впливає на правильний розвиток зору і його гостроту. Однак якщо ступінь астигматизму становить від 0,75 D і вище, в такому випадку зір значимо знижується, і потрібна обов'язкова корекція.

Астигматизм придбаний з'являється внаслідок деяких запальних захворювань очей, що призводять до появи на роговій оболонці ока рубцевих змін, рубців на рогівці після травм, хірургічних втручань.
Наші спеціалісти офтальмологи
Потрібна консультація?
Замовте дзвінок нашого спеціаліста