Предложение недели
Знижка на консультацію гінеколога в "Нео Скін"
Виникли питання?
Залиште ваш номер телефону і ми вам зателефонуємо
Графік роботи колцентру з 08:00 до 20:00
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім’я
Вкажіть бажану дату
Бажаний час (не обовязково)
Графік роботи медичного центру з 08:00 до 19:00
ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Україна, Донецька обл.
м. Покровськ, вул. Лихачова, 14-а
Україна, Донецька обл.
м. Курахове, вул. Мечникова, 22-а
Будьте в курсі всіх акцій та новин медичного центру:

КОНТАКТИ

0800 759 059

095 291 19 92 


Україна, Донецька обл. м. Покровськ, вул. Лихачова, 14-а

Прокласти маршрут


Україна, Донецька обл. м. Курахове, вул. Мечникова 22 а

Прокласти маршрут

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ ТА АНАЛІЗИ
КОНТАКТИ
Підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах, щоб не пропустити вигідні пропозиції, акції та важливі новини

Русская версия сайта

В процессе...


Приносим извинения, за временные неудобства

ЦЕЙ РОЗДІЛ ТИМЧАСОВО НЕДОСТУПНИЙ


Просимо вибачення, за тимчасові незручності...

Термінове звернення!*
0800 759 059
Безкоштовно з усіх операторів України
Оберіть тип зверення
*Графік роботи медичного центру з 08:00 до 19:00
**Запити з цієї форми оброблюються в першу чергу
запис до лікаря
Ви можете забронювати час для особистого візиту до лікаря або консультації з лікарем онлайн
Оберіть тип запису:
Оберіть спеціальність лікаря
Не обовязково
Чи контактували ви з людьми у яких діагностовано COVID-19?
У вас є симптоми або підтверджений діагноз COVID-19?
Графік роботи медичного центру "Нео Скін" з 08:00 до 19:00
ОБЕРІТЬ КАТЕГОРІЮ
ЛАБОРАТОРІЯ
ПОСЛУГИ
Нео Скін
Медичний центр Покровськ
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
ОБЕРІТЬ ВЕРСІЮ САЙТУ
ВЫБЕРИТЕ ВЕРСИЮ САЙТА
РУССКИЙ
УКРАЇНСЬКА
Просимо звернути увагу!
Ви завітали на сайт медичного центру у неробочий час.
Ваш запит буде обов'язково оброблений спеціалістом з 08:00 до 19:00
ДИСПЛАЗІЯ ШИЙКИ МАТКИ
діагностика та лікування
Лікування Дисплазії шийки матки в Neo Skin
Діагноз дисплазія шийки матки свідчить про присутність аномальних утворень (нетипових клітин) на поверхні або в каналі шийки матки. При діагностуванні цього захворювання, лікування повинно проводитися у всіх випадках без винятку.

Небезпека дисплазії шийки матки в тому, що вона здатна переходити в рак шийки матки - хвороба з високим рівнем смертності. Сьогодні існують ефективні методи лікування дисплазії, головне - це вчасно визначити проблему і застосувати правильні методи її усунення.
Всього одна швидка і безболісна процедура здатна позбавити вас від дисплазії шийки матки!
Це небезпечне захворювання в більшості випадків протікає безсимптомно, тому хвора жінка може ніяк не здогадуватися про свою проблему. Тому дуже важливо регулярно ходити на планові огляди до гінеколога!
Про захворювання
Вартість лікування
Що собою являє це захворювання?
Епітелій слизової шийки матки має багатошарову структуру. У нормальному стані він має блідо-рожеве забарвлення і гладку поверхню. Епітелій становить три шари клітин: Базальний (найглибший, нижній), проміжний і поверхневий.

При дисплазії відбувається порушення структури шарів епітелію шийки матки, а також їх нормального функціонування (товщають і розростаються клітки, порушується процес дозрівання, поновлення і відторгнення клітин). Коли патологічні процеси зачіпають поверхневий і проміжний шар, мова йде про дисплазію, коли ж атипові зміни відбуваються в базальному шарі - діагностують рак.
Ступінь (стадія) дисплазії шийки матки визначається по тому, наскільки глибоким є ураження епітелію.
 • При легкій (слабкою) дисплазії пошкодження складають менш як 1/3 епітелію і зачіпають виключно нижні шари епітелію (базальний і парабазальний шари).
 • При помірній дисплазії пошкоджується нижній і середній шар клітин, патологічні процеси зачіпають до 2/3 товщі епітелію.
 • При важкій дисплазії шийки матки пошкодження зачіпають весь епітеліальний пласт. Грань між важкою стадією дисплазії і початковою формою раку дуже мала.
Симптоми і визначення захворювання
Це небезпечне захворювання в більшості випадків протікає безсимптомно, тому хвора жінка може ніяк не здогадуватися про свою проблему. Тому дуже важливо регулярно ходити на планові огляди до гінеколога.

При дисплазії шийки матки симптоми можуть з'являтися при запальному процесі. В такому випадку може змінюватися консистенція і запах виділень, жінку може турбувати дискомфорт або болі внизу живота, свербіж і печіння зовнішніх статевих органів. В результаті травматичного впливу на шийку під час статевого акту або при використанні тампонів можуть з'являтися кров'янисті або ж сукровичні виділення.
У 99 випадках зі 100 дисплазія не викликає змін в самопочутті, будь-яких больових відчуттів або підвищення температури і т.п.
Виявити дисплазію можна при дослідженні цитологічного мазка і при коноскопічному дослідженні
Як причини, що провокують розвиток дисплазії шийки матки?
Причини дисплазії шийки матки бувають внутрішніми (ендогенними) - гормональні порушення або зниження імунітету, а також зовнішніми (екзогенними) - атака організму вірусами і інфекцією. Особливо небезпечними є віруси пaпіллoми людини (високоонкогенні штами зокрема).

Сприятливі фактори:
 • присутність онкологічних захворювань у близьких родичів
 • відсутність лікування або неефективне (неправильне) лікування статевих інфекцій (особливо небезпечні віруси пaпіллoми людини високого онкоризику);
 • відсутність своєчасного лікування або неефективне (неправильне) лікування ерозії і лейкоплакії шийки матки;
 • зневага інтимної гігієною.
 • багаторазові пологи;
 • ранній початок статевого життя, до завершення формування слизової шийки матки;
 • наявність шкідливих звичок (куріння, вживання наркотиків, алкоголізм);
 • часта зміна статевих партнерів;
 • часті переривання вагітності, що сприяють травматизації шийки матки;
Постановка діагнозу і лікування дисплазії
Проходячи плановий огляд у гінеколога, пацієнтці раз на рік обов'язково беруть цитологічний мазок і проводять розширену кольпоскопію, що передбачає огляд шийки під мікроскопом.

Після проведення кoльпоскопіі обов'язково береться біопсія шийки матки і биоптат посилається на гістологічне дослідження, щоб не пропустити розвиток початкової стадії раку.

Якщо гістологічне дослідження підтверджує наявність дисплазії, тоді обов'язково проводять лікування всім без винятку пацієнтам. Протипоказано лікування тільки під час вагітності. При виявленні дисплазії шийки матки у вагітної проведення кольпоскопії і біопсії є обов'язковими, з метою виключення початковій стадії раку, але лікують жінку після пологів.

При легкому ступені дисплазії застосовують медикаментозне лікування і тільки, якщо воно не дає результатів переходять до хірургічного. При середній і важкій стадії дисплазії в більшості випадків проводять саме хірургічне лікування (ексцизії або конизацию шийки матки).
Чому для лікування лейкоплакії вам варто звернутися саме в клініку NeoSkin?
 • У NeoSkin ми застосовує самі безпечні та ефективні методи лікування, які тільки може запропонувати сучасна медицина. Так, для хірургічного лікування лейкоплакії застосовується радіохвильової метод, який має безліч переваг для пацієнток: відсутність рубцювання, швидке загоєння, безболісність процедури, вкрай рідкісні рецидиви і т.п.
 • З нашими пацієнтами працює кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, який отримав поглиблене освіту в сфері лікування патологій шийки матки і має великий досвід успішної боротьби з даними захворюваннями.
 • В рамках цента NeoSkinработает новітня лабораторія, тому нашим пацієнтам не потрібно нікуди їхати, щоб здати лабораторні аналізи.
 • Гінекологічне відділення оснащено високоточним діагностичним обладнанням, що дозволяє ставити пацієнтові правильний діагноз, а також якісно контролювати ефективність і динаміку лікування.
 • У районних і міських лікарнях Красноармійська відсутня можливість пройти радіохвильове лікування шийки матки. Там, як правило, застосовується електричне обладнання, після прімененіякоторого існує висока ймовірність розвитку ускладнень, часто трапляються кровотечі, відбувається рубцовая деформація шийки матки, частіше виникають рецидиви. Більш того не у всіх лікарнях застосовуються такі методики хірургічного лікування шийки матки, як ексцизія і конизация.
Які переваги радіохвильового лікування?
 • Можливість отримати паталогічна тканину для проведення гістологічного дослідження, яке дозволяє виявити онкопатологію. Такі методи, як лазер, аргон або рідкий азот також дозволяють ефективно усувати дисплазію, але вони випалюють повністю патологічну тканину, і стає неможливо відправити матеріал на дослідження.
 • Загоєння проходить швидко, післяопераційні болі відсутні.
 • Радіохвильовий метод впливу забезпечує дуже високу точність, завдяки чому навколишні паталогічна вогнище тканини не ушкоджуються.
 • При радіохвильової лікуванні дисплазії шийки матки пацієнт не відчуває болю, кровотечі відсутні.
 • Завдяки відсутності рубцювання тканини даний метод є прекрасним рішенням для дівчаток-підлітків або родили жінок - не формуються рубці, які можуть мати негативний вплив на родову діяльність. Форма шийки матки після радіохвильового лікування залишається без змін.
 • Радіохвилі мають знезаражувальним ефектом, оброблена зона стерилізується під час процедури. Це істотно знижує ризик ускладнень.
Як відбувається лікування дисплазії шийки матки в медичному центрі NеoSkіn?
Для проведення лікування дисплазії шийки матки необхідно пройти повне обстеження, що включає
 • огляд на кріслі в дзеркалах;
 • кольпoскопію - огляд шийки матки під мікроскопом;
 • цитологический мазок;
 • аналіз виділень;
 • аналіз на урогенітальну інфекцію (мікоплазма, хламідії, вірус пaпілломи людини високого онкоріскa, герпесвірyс 1 і 2 типу);
 • біопсія шийки матки.

Якщо результати аналізів показують наявність будь-якої інфекції, пацієнтці призначаються протизапальні препарати. При необхідності лікування також проходить статевий партнер пацієнтки. Після проведення кольпоскопії і патогістологічного дослідження (після біопсії) підбирається оптимальний вид лікування шийки матки. Так, при наявності яких-небудь проблем до проведення безпосередньо хірургічного лікування шийки матки може пройти 1,5 - 2 місяці.

Після того, як жінка пройшла попереднє обстеження і допущена до процедури, пацієнтка приходить до лікаря на 7-14 день менструального циклу. Шийка матки і піхву обробляється антисептиком. Проводиться місцеве знеболення. Потім уражену ділянку січуть в межах здорової тканини.

Вся процедура займає близько 15 хвилин.

Для більш швидкого і ефективного загоєння лікар призначає після процедури регенерирующие вагінальні свічки.

Посічена тканину відсилається на гістологічне дослідження, щоб переконається, в тому, що немає ніяких злоякісних новоутворень.

Пацієнтка спостерігається кожні 6 місяців протягом 2 років.
КОНСУЛЬТАЦІЯ Гінеколога
грн.
грн.
Ви маєте можливість сплатити послугу онлайн та отримати бонус на свій рахунок. Обрана дата в формі замовлення для візиту в медичний центр не гарантує запис саме на обрану дату, а вказує на ваші побажання які враховує адміністратор центру та погоджує з вами та вашим лікарем після замовлення.
Залишились питання щодо цієї послуги?
Замовте дзвінок нашого спеціаліста