Предложение недели
Знижка на консультацію гінеколога в "Нео Скін"
Виникли питання?
Залиште ваш номер телефону і ми вам зателефонуємо
Графік роботи колцентру з 08:00 до 20:00
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім’я
Вкажіть бажану дату
Бажаний час (не обовязково)
Графік роботи медичного центру з 08:00 до 19:00
ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Україна, Донецька обл.
м. Покровськ, вул. Лихачова, 14-а
Україна, Донецька обл.
м. Курахове, вул. Мечникова, 22-а
Будьте в курсі всіх акцій та новин медичного центру:

КОНТАКТИ

0800 759 059

095 291 19 92 


Україна, Донецька обл. м. Покровськ, вул. Лихачова, 14-а

Прокласти маршрут


Україна, Донецька обл. м. Курахове, вул. Мечникова 22 а

Прокласти маршрут

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ ТА АНАЛІЗИ
КОНТАКТИ
Підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах, щоб не пропустити вигідні пропозиції, акції та важливі новини

Русская версия сайта

В процессе...


Приносим извинения, за временные неудобства

ЦЕЙ РОЗДІЛ ТИМЧАСОВО НЕДОСТУПНИЙ


Просимо вибачення, за тимчасові незручності...

Термінове звернення!*
0800 759 059
Безкоштовно з усіх операторів України
Оберіть тип зверення
*Графік роботи медичного центру з 08:00 до 19:00
**Запити з цієї форми оброблюються в першу чергу
запис до лікаря
Ви можете забронювати час для особистого візиту до лікаря або консультації з лікарем онлайн
Оберіть тип запису:
Оберіть спеціальність лікаря
Не обовязково
Чи контактували ви з людьми у яких діагностовано COVID-19?
У вас є симптоми або підтверджений діагноз COVID-19?
Графік роботи медичного центру "Нео Скін" з 08:00 до 19:00
ОБЕРІТЬ КАТЕГОРІЮ
ЛАБОРАТОРІЯ
ПОСЛУГИ
Нео Скін
Медичний центр Покровськ
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
ОБЕРІТЬ ВЕРСІЮ САЙТУ
ВЫБЕРИТЕ ВЕРСИЮ САЙТА
РУССКИЙ
УКРАЇНСЬКА
Просимо звернути увагу!
Ви завітали на сайт медичного центру у неробочий час.
Ваш запит буде обов'язково оброблений спеціалістом з 08:00 до 19:00
ХРОНІЧНИЙ ЦЕРВІЦИТ
діагностика та лікування
Лікування ХРОНІЧНОГО ЦЕРВІЦИТУ в Neo Skin
Цервіцит є запалення шийки матки. В організмі жінки шийка матки є свого роду бар'єром, перешкоджаючи проникненню інфекцій в матку, а також верхні відділи статевих шляхів завдяки вузькому цервікальному каналу, слизової пробці, захисному секрету. Певні чинники сприяють тому, що захисна функція порушується і в результаті проникнення чужорідної мікрофлори розвивається запальний процес - цервіцит.

Хронічний запальний процес шийки матки, викликаний неправильним лікуванням або відсутністю лікування гострого цервіцита, переходить в хронічну форму цервіцита.

При виявленні урогенітальної інфекції, лікування повинен пройти також і партнер в обов'язковому порядку

Якщо вам поставлений діагноз гострий або хронічний цервіцит, обов'язково має бути проведено лікування. Адже прогресування цього захворювання призводить до виникнення ерозії і передпухлинних захворювань шийки матки

Про захворювання
Консультація гінеколога
Причини розвитку цервицита
 • Бактеріальні інфекції є найпоширенішою причиною цервіциту, до них відносять трихомонади, хламідії, гонококи, мікоплазми.
 • Вірусні інфекції також можуть провокувати виникнення цервіциту, зокрема, небезпечний в цьому плані вірус герпесу (другого типу) і вірус папіломи людини (ВПЛ).
 • Розростання умовно-патогенної мікрофлори (грибки роду Candida, кишкова паличка, стрептокок, стафілокок та ін.) Можуть також викликати цервіцит.
 • Захворювання може з'являтися і внаслідок механічних пошкоджень - травм шийки матки в результаті пологів, процедури вискоблювання матки, установки або видалення протизаплідні спіралі ін.
 • Цервіцит іноді розвивається на тлі невилікуваних запалень вульви та піхви, БВ, захворювань, які передаються статевим шляхом.
Симптоми цервіцита можуть відрізнятися в залежності від його форми (хронічна або гостра). Як правило, прояви гострого цервіцита більш виражені і сильніше турбують жінку. У рідкісних випадках хронічний цервіцит протікає безсимптомно
Чим небезпечний цервіцит?
Небезпека цервіцита полягає в тому, що протікати він може безсимптомно або не дуже сильно турбувати жінку. А якщо захворювання не було виявлено і вилікувано в гострій формі, то воно переходить в хронічну стадію. Відсутність належного лікування хронічного цервіциту призводить до поширення запального процесу на тканини, що оточують шийку матки, і залози - в результаті утворюються кісти і інфільтрати (скупчення клітинних елементів, крові і лімфи), а також відбувається ущільнення шийки матки. Тому так важливо регулярно відвідувати гінеколога для профілактичного огляду. Так ви зможете подбати про своє здоров'я і зберегти дітородну функцію, а також не допустити розвиток передпухлинних захворювань шийки матки.
Виявляється цервіцит під час огляду у гінеколога. Мета діагностичного обстеження в такому випадку - виявити причини, що викликали запалення, оскільки тільки точне визначення збудника може гарантувати ефективне лікування. Лікування проходять всі жінки без виключення. Першочерговою метою лікування цервіциту є усунення інфекційного агента, а також супутніх гормональних, гінекологічних або імунних порушень. Схема лікування розробляється в кожному випадку індивідуально в залежності від причини цервіцита. Медикаменти також підбираються з урахуванням чутливості до конкретного мікроорганізму-збудника. Проводяться дослідження, що визначають чутливість мікроорганізмів до різних антибіотиків, після чого вибирається найефективніший препарат. Якщо цервіцит має грибкову або вірусну природу пацієнту призначається протигрибкова або противірусна терапія, відповідно. При виявленні у пацієнтки урогенітальної інфекції, лікування повинен пройти також її партнер в обов'язковому порядку. При цьому протягом 2 місяців необхідно використовувати презерватив, щоб не було повторного зараження. Обов'язково через 4 - 6 тижнів після закінчення лікування потрібно повторити дослідження до виявленої інфекції. При відсутності ефекту від тривалого протизапального лікування рекомендують радіохвильову деструкцію шийки матки, в результаті якої гинуть інфіковані клітини.
Як проходить лікуівання?
Для проведення лікування цервіциту необхідно обстеження:
 • огляд на кріслі в дзеркалах;
 • кoльпoскопія - огляд шийки матки під мікроскопом;
 • цитологічний мазок;
 • аналіз виділень;
 • аналіз на урогенітальні інфекції (хламідії, мікоплазма, вірус пaпіллoми людини високого онкоризику, вірус герпесу 1 і 2 типи);
 • біопсія шийки матки за показаннями.
Протизапальне лікування можна поєднувати з лікувальними вагінальними ваннами і зрошеннями.

Тривалість протизапального лікування становить від 7 до 21 днів.

Отримувані результати і динаміка проведеного лікування контролюється завдяки кольпоскопії і цитологічному дослідженню.
Коли необхідне Радіохвильове лікування шийки матки?
У випадках, коли медикаментозна терапія не дає бажаного результату, використовується сучасний і ефективний метод лікування патологій шийки матки - радіохвильовий метод. Для лікування хронічного цервіциту радіохвильовим методом необхідна 1 процедура.

Важливою відмінністю цього методу є можливість застосовувати його для жінок. Це стає можливим завдяки відсутності рубцювання тканини шийки матки після процедури. Так, наприклад, яке використовується в міських лікарнях Красноармійська електричне обладнання не дозволяє досягти такого ефекту, його застосування може призвести до рубцювання тканини, також високий ризик кровотеч та інших ускладнень.

Радіохвильовий метод передбачає висічення патологічного вогнища без пошкодження здорових тканин. Радіохвилі мають стерилізаційним ефектом. Відсутній ризик кровотеч. Загоєння відбувається швидко.

Чому вам слід звернутися в Nеo Skin для лікування захворювань шийки матки, в тому числі і хронічного цервіциту?
 • Всі необхідні діагностичні та лікувальні процедури ви зможете пройти в рамках одного медичного закладу.
 • Власна лабораторія, наявність високоточного обладнання для інструментальної діагностики дозволяють не тільки правильно ставити діагнози, а й контролювати ефективність лікування (що необхідно при цервіциті).
 • З вами працюватиме лікар вищої категорії, який володіє всіма сучасними методами лікування патологій шийки матки.
 • У наших пацієнтів є можливість отримати лікування за допомогою радіохвильового методу, який на сьогоднішній день є золотим стандартом в лікуванні патологій шийки матки.
 • Відвідування лікаря проходить в комфортних умовах клініки європейського рівня, у зручний для пацієнта час, без необхідності тривалого очікування в чергах.
КОНСУЛЬТАЦІЯ Гінеколога
грн.
грн.
Ви маєте можливість сплатити послугу онлайн та отримати бонус на свій рахунок. Обрана дата в формі замовлення для візиту в медичний центр не гарантує запис саме на обрану дату, а вказує на ваші побажання які враховує адміністратор центру та погоджує з вами та вашим лікарем після замовлення.
Залишились питання щодо цієї послуги?
Замовте дзвінок нашого спеціаліста