Предложение недели
Знижка на консультацію гінеколога в "Нео Скін"
Виникли питання?
Залиште ваш номер телефону і ми вам зателефонуємо
Графік роботи колцентру з 08:00 до 20:00
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім’я
Вкажіть бажану дату
Бажаний час (не обовязково)
Графік роботи медичного центру з 08:00 до 19:00
ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Україна, Донецька обл.
м. Покровськ, вул. Лихачова, 14-а
Україна, Донецька обл.
м. Курахове, вул. Мечникова, 22-а
Будьте в курсі всіх акцій та новин медичного центру:

КОНТАКТИ

0800 759 059

095 291 19 92 


Україна, Донецька обл. м. Покровськ, вул. Лихачова, 14-а

Прокласти маршрут


Україна, Донецька обл. м. Курахове, вул. Мечникова 22 а

Прокласти маршрут

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ ТА АНАЛІЗИ
КОНТАКТИ
Підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах, щоб не пропустити вигідні пропозиції, акції та важливі новини

Русская версия сайта

В процессе...


Приносим извинения, за временные неудобства

ЦЕЙ РОЗДІЛ ТИМЧАСОВО НЕДОСТУПНИЙ


Просимо вибачення, за тимчасові незручності...

Термінове звернення!*
0800 759 059
Безкоштовно з усіх операторів України
Оберіть тип зверення
*Графік роботи медичного центру з 08:00 до 19:00
**Запити з цієї форми оброблюються в першу чергу
запис до лікаря
Ви можете забронювати час для особистого візиту до лікаря або консультації з лікарем онлайн
Оберіть тип запису:
Оберіть спеціальність лікаря
Не обовязково
Чи контактували ви з людьми у яких діагностовано COVID-19?
У вас є симптоми або підтверджений діагноз COVID-19?
Графік роботи медичного центру "Нео Скін" з 08:00 до 19:00
ОБЕРІТЬ КАТЕГОРІЮ
ЛАБОРАТОРІЯ
ПОСЛУГИ
Нео Скін
Медичний центр Покровськ
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
ОБЕРІТЬ ВЕРСІЮ САЙТУ
ВЫБЕРИТЕ ВЕРСИЮ САЙТА
РУССКИЙ
УКРАЇНСЬКА
Просимо звернути увагу!
Ви завітали на сайт медичного центру у неробочий час.
Ваш запит буде обов'язково оброблений спеціалістом з 08:00 до 19:00
ЛІКУВАННЯ ДИСБАКТЕРІОЗУ
за допомогою препарату CимбІтер
Лікування дисбактеріозу за допомогою препарату симбІтер
Нормальна мікрофлора шлунково-кишкового тракту людини - це особлива мікроекосистема, яка складається з сотень видів мікроорганізмів. Склад мікрофлори нашого кишківника перебуває в стані динамічної рівноваги - тобто мікрофлорі властиві деякі коливання чисельності тих чи інших мікроорганізмів.
Під впливом певних внутрішніх або зовнішніх факторів, ця рівновага може порушуватися, і склад кишкової мікрофлори змінюється істотно. Тоді виникає такий стан як дисбіоз (дисбактеріоз), а потім розвивається ряд захворювань шлунково-кишкового тракту.
Дуже важливо підтримувати нормальну мікрофлору шлунково-кишкового тракту, оскільки вона бере участь в обміні речовин, регулюванні життєдіяльності всього організму, а також робить істотний вплив на формування імунної системи.

Медичний центр Neo Skin дає можливість своїм пацієнтам позбутися від дисбактеріозу у дітей і дорослих і поліпшити своє здоров'я за допомогою безпечного і ефективного препарату-пробіотика Симбітер!

Склад Симбітеру - біомаса живих клітин від 14 до 25 штамів (в залежності від виду препарату), фізіологічно цінних мікроорганізмів формують нормальну флору кишківника та сечостатевої системи.

Препарат не можна розводити в гарячому молоці або воді, оскільки живі бактерії в його складі гинуть при високих температурах. Також не можна зберігати препарат після його розведення. Вміст одного пакетика або флакона повинно бути використано одноразово

Особливості пробіотика Симбітер
 • Унікальний склад - в нього входять всі основні корисні бактерії (лактобактерії, біфідобактерії, пропіоновокислі бактерії), а не тільки 1-4 штамів мікроорганізмів, як в більшості інших прибутків
 • Може застосовуватися як для профілактики, так і для лікування дисбактеріозу у дітей і дорослих
 • Не має побічних ефектів
 • Має рідку форму, завдяки чому діє швидше прибутків в традиційній ліофілізованої (сухий) формі. Відомо, що в результаті сушіння (ліофілізації) частину корисних мікроорганізмів гине. Вплив Симбітеру починається вже з ротової порожнини відразу після прийому.
 • Симбітер представлений декількома видами препарату (симбитер для дітей, симбитер ацидофільний, симбитер м, симбитер концентрований), які відрізняються між собою складом штамів мікроорганізмів, концентрацією клітин і метаболітів (продуктів метаболізму) в одній дозі. Таким чином, в залежності від віку пацієнта, конкретного захворювання і його ступеня тяжкості лікар може підібрати найбільш ефективний варіант пробіотикотерапії.
 • Завдяки природній резистентності (стійкості) мікроорганізмів пробіотика до антибіотиків, Симбітер може застосовуватися в період антибактеріальної терапії для відновлення і підтримки нормальної флори організму.
 • Абсолютна безпека - він може застосовуватися новонародженими дітьми, вагітними жінками, людьми похилого віку
Що таке пробіотик?
Пробіотик - це вид лікарських препаратів або біологічно активних добавок до їжі, до складу яких входять живі мікроорганізми - представники нормальної мікрофлори організму людини

Приймають пробіотики для відновлення порушеного балансу мікроорганізмів, які населяють різні слизові людини. Таким чином, пробіотики є засобом усунення дисбактеріозу і профілактики пов'язаних з ним захворювань. Існують дитячі пробіотики, пробіотики для дорослих, пробіотики для новонароджених і т.п.
Склад Симбітеру - біомаса живих клітин від 14 до 25 штамів (в залежності від виду препарату), фізіологічно цінних мікроорганізмів формують нормальну флору кишківника та сечостатевої системи.
Кому слід застосовувати Симбітер?
Симбітер може застосовувати з метою усунення вже існуючої проблеми, так і для дієвої профілактики.
Цей метод лікування застосовується для дітей і дорослих при

 • появі болю в животі, частіше після похибки в дієті
 • різного виду дискомфорті в животі: здутті, бурчання, нудоті, відрижці, гіркоти
 • тяжкості в животі після їжі
 • нестійкому стільці
 • різних висипаннях на шкірі та ін.
Симбітер дозволяє

 • зміцнити загальний стан організму, підвищити його захисні функції
 • поліпшити травлення
 • відновити мікрофлору при дисбіозу кишечника
 • нормалізувати мікрофлору при лікуванні антибактеріальними препаратами
 • нормалізувати стілець, ліквідувати запори

Для підтримки ефекту Симбітеру рекомендується дотримуватися збалансованого раціону харчування, обмежувати цукор, тваринні жири.
Чому цей препарат не можна просто купити в будь-якій аптеці, а тільки за призначенням лікаря?
Симбітер містить живі мікроорганізми нормальної мікрофлори кишечника, вони не висушені як в більшості інших препаратах-пробіотики, а знаходяться в рідкому вигляді. Така форма випуску має багато переваг для пацієнтів, однак складає незручності для аптечних мереж.

При зберіганні і транспортуванні цього мультипробіотиків повинен строго дотримуватися температурний режим - 0-4 градуси. В іншому випадку бактерії загинуть і пацієнт не отримає лікувального ефекту.

Сьогодні все більше аптек стали надавати можливість придбання Симбітеру, проте більшість з них знаходиться в Києві і деяких інших містах України. У Красноармійську та регіоні в аптеках препарат поки не представлений.

Симбітер в Красноармійську ви можете купити в медичному центрі Neo Skin . У нас в клініці дотримуються всі умови для збереження життєздатності бактерій. Ви можете бути абсолютно впевненими в якості препарату.
Як застосовується Симбітер?
Симбітер застосовується як дієтична добавка. Перед безпосереднім вживанням препарату, пакетик розрізають по зазначеної відмітки і розводять його вміст в 20 мілілітрах прокипяченного молока або води кімнатної температури.

Важливо! Препарат не можна розводити в гарячому молоці або воді, оскільки живі бактерії в його складі гинуть при високих температурах. Також не можна зберігати препарат після його розведення. Вміст одного пакетика або флакона повинно бути використано одноразово.

Завдяки тому, що до складу Симбітеру входять резистентні до дії антибактеріальних засобів мікроорганізми, даний препарат може використовуватися паралельно з антибіотиками. В такому випадку, важливо стежити, щоб інтервал між вживанням Симбітеру і прийомом антибіотиків становив 3 години.

Як правило, курс тривати 21-28 днів. Ефект після курсу зберігається тривалий час. Його можна повторювати за призначенням лікаря після лікування антибіотиками, променевої і хіміотерапії, а також харчового отруєння.
Які існують види Симбітеру?
Симбітер ацидофільний - препарат, який застосовується в дитячій віковій групі. Малюкам від 0 до 6 місяців рекомендований одноразовий прийом 1 пакетика спільно з їжею за 24 години. Дітям від 6 місяців до 3 років - одноразовий прийом 1 пакетика спільно з їжею за 24 години. Тривалість курсу визначається лікарем - в середньому, 10 днів.

Симбітер ацидофільний концентрований застосовується дітьми старше 3 років і дорослим. Рекомендується одноразовий прийом 1 пакетика з інтервалом 12/24 години спільно з їжею або після прийому пиши. Тривалість курс визначає лікар - як правило, препарат приминають 21-28 днів.

Симбітер-М дитячий застосовується малюками у віці 1-6 місяців. Рекомендована доза - одноразовий прийом 1 пакетика за 24 години спільно з їжею. Курс становить 10-20 днів. Дітям від 6 місяців до 3 років - одноразовий прийом 1 пакетика спільно з їжею або після їди за 24 години. Курс - 20 днів.

Симбітер-М концентрований - препарат для дітей старше 3 років і дорослих. Приймають по 1 пакетику одноразово за 12 годин. В добу - 1-2 дози спільно з їжею або відразу після прийому їжі.

Оптимальний препарат і тривалість прийому призначає лікар. Обов'язково виконуйте всі рекомендації лікаря, від цього залежить ефективність лікування!
КОНСУЛЬТАЦІЯ ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА
грн.
грн.
Ви маєте можливість сплатити послугу онлайн та отримати бонус на свій рахунок. Обрана дата в формі замовлення для візиту в медичний центр не гарантує запис саме на обрану дату, а вказує на ваші побажання які враховує адміністратор центру та погоджує з вами та вашим лікарем після замовлення.
Не знайшли потрібну послугу?
Замовте дзвінок нашого спеціаліста