Предложение недели
Знижка на консультацію гінеколога в "Нео Скін"
Виникли питання?
Залиште ваш номер телефону і ми вам зателефонуємо
Графік роботи колцентру з 08:00 до 20:00
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім’я
Вкажіть бажану дату
Бажаний час (не обовязково)
Графік роботи медичного центру з 08:00 до 19:00
ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Україна, Донецька обл.
м. Покровськ, вул. Лихачова, 14-а
Україна, Донецька обл.
м. Курахове, вул. Мечникова, 22-а
Будьте в курсі всіх акцій та новин медичного центру:

КОНТАКТИ

0800 759 059

095 291 19 92 


Україна, Донецька обл. м. Покровськ, вул. Лихачова, 14-а

Прокласти маршрут


Україна, Донецька обл. м. Курахове, вул. Мечникова 22 а

Прокласти маршрут

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ ТА АНАЛІЗИ
КОНТАКТИ
Підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах, щоб не пропустити вигідні пропозиції, акції та важливі новини

Русская версия сайта

В процессе...


Приносим извинения, за временные неудобства

ЦЕЙ РОЗДІЛ ТИМЧАСОВО НЕДОСТУПНИЙ


Просимо вибачення, за тимчасові незручності...

Термінове звернення!*
0800 759 059
Безкоштовно з усіх операторів України
Оберіть тип зверення
*Графік роботи медичного центру з 08:00 до 19:00
**Запити з цієї форми оброблюються в першу чергу
запис до лікаря
Ви можете забронювати час для особистого візиту до лікаря або консультації з лікарем онлайн
Оберіть тип запису:
Оберіть спеціальність лікаря
Не обовязково
Чи контактували ви з людьми у яких діагностовано COVID-19?
У вас є симптоми або підтверджений діагноз COVID-19?
Графік роботи медичного центру "Нео Скін" з 08:00 до 19:00
ОБЕРІТЬ КАТЕГОРІЮ
ЛАБОРАТОРІЯ
ПОСЛУГИ
Нео Скін
Медичний центр Покровськ
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
ОБЕРІТЬ ВЕРСІЮ САЙТУ
ВЫБЕРИТЕ ВЕРСИЮ САЙТА
РУССКИЙ
УКРАЇНСЬКА
Просимо звернути увагу!
Ви завітали на сайт медичного центру у неробочий час.
Ваш запит буде обов'язково оброблений спеціалістом з 08:00 до 19:00
ГАСТРОЕЗОФАГЕАЛЬНА РEФЛЮКСНА ХВОРОБА
Діагностика та лікування гастроезофагеальної рeфлюксноЇ хвороби
Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба - поширене захворювання, що характеризується патологічною занедбаністю вмісту шлунку в стравохід.

Вчені вважають, що від даної проблеми страждає 5-7% населення планети. Вважається, що ГЕРБ розвивається внаслідок порушення моторики стравоходу і шлунка. Небезпека захворювання в тому, що без належного лікування воно може прогресувати, в результаті чого розвиваються небезпечні ускладнення, серед яких рак стравоходу.
Чим раніше виявлено захворювання і розпочато лікування, тим вищі шанси не допустити виникнення, прогресування і розвитку ускладнень і уникнути оперативного лікування.
Діагностику та лікування ГЕPБ (ГЕРХ) ви можете пройти в медичному центрі Neo Skin .

Якщо ви або ваші близькі родичі раніше лікувалися з приводу ГЕРХ, не займайтеся самолікуванням, а терміново зверніться до гастроентеролога, щоб не допустити розвиток ускладнень захворювання, найбільш небезпечними з яких є стравохід Барретта (передпухлинне захворювання) і рак стравоходу.

Лікування гастроезофагеальної рефлюксної хвороби
На підставі отриманих результатів обстеження лікар підбирає кожного пацієнта індивідуальну схему лікування. Лікувальні заходи спрямовані на повне одужання або уповільнення прогресування захворювання, а також профілактику його рецидивів і ускладнень.
Призначаються сучасні лікарські препарати, які сприяють усуненню кислотної агресії шлункового соку, зняттю запалення слизової стравоходу, нормалізації моторно-евакуаторної функції стравоходу і шлунка. Також призначається фізіотерапевтичне лікування, при відсутності протипоказань.

Обов'язковою частиною лікувальної програми є індивідуальна дієта, складена лікарем. Проводяться індивідуальні бесіди з пацієнтом про зміну способу життя для усунення причин ГЕРБ. При необхідності призначаються курси психотерапії.

Ефект лікування залежить від дотримання пацієнтом рекомендацій лікаря-гастроентеролога - зміни способу життя, правильного режиму харчування, дотримання дієтичних рекомендацій, суворого прийому призначеного лікування. Повторний огляд пацієнта обов'язковий через тиждень, коли раніше - в разі появи додаткових скарг. У більш складних випадках може знадобитися хірургічне лікування.

Які фактори, що сприяють розвитку ГЕРХ?
 • важка фізична праця
 • куріння
 • вживання алкоголю
 • зайва вага
 • наявність в анамнезі близьких родичів ГЕРБ або пухлин стравоходу
 • стрес
 • вагітність
 • діафрагмальна грижа
 • прийом деяких ліків (ß-блокатори, антагоністи кальцію, антихолінергічні засоби).
Які симптоми гастроезофагеальної рефлюксної хвороби?

Захворювання проявляється

 • печією - основний симптом хвороби
 • нудотою, відрижкою
 • відчуттям важкості в надчеревній ділянці
 • раптовим надмірним слиновиділенням
 • утрудненим або болючим ковтанням
 • хронічними болями в горлі
 • охриплостью голосу
 • неприємним запахом з рота
 • кислим або гірким присмаком у роті
 • запаленням ясен
 • руйнуванням зубної емалі
Крім цього симптомом гастроезофагеальної рeфлюкcной хвороби може також бути біль в грудній клітці, яка може віддавати в нижню щелепу, шию, ліву руку і плече, а також під ліву лопатку.
Такі болі проявляються і при серцевих захворюваннях, тому при подібній симптоматиці виникає необхідність диференційованої діагностики зі стенокардією.
Біль в грудях при гастроезофагеальнoй рефлюксної хвороби виникає після вживання їжі, а особливо в результаті переїдання, при низькому положенні верхньої частини тіла під час сну.
Іноді ГЕРБ протікає безсимптомно, в такому випадку хвороба виявляє себе вже при появі ускладнень.
Які діагностують гастроезофагеальну рефлюксну хворобу (ГЕРХ)?

У медичному центрі Neo Skin пацієнт отримує комплексне обстеження стану стравоходу, шлунка з обов'язковою оцінкою моторної функції цих органів, з виявленням причини даного захворювання.
 • Так, ендоскопічне дослідження дозволяє визначити наявність рефлюксу, а також оцінити ступінь пошкодження слизової стравоходу і для контролю ефективності лікування. ФГДС - це ефективна діагностична процедура, що дозволяє досліджувати стравохід, порожнини шлунка і дванадцятипалої кишки. При необхідності ви зможете обговорити з нашими фахівцями проведення фиброгастродуоденоскопии (ФГДС) в умовах медикаментозної анестезії.
 • Також для діагностики ГЕРХ використовується добова рН-метрія стравоходу, яка дозволяє побачити, які чинники впливають на вираженість, тривалість і частоту рефлюксу.
 • При підозрі на наявність у хворого стравоходу Баppета проводиться біопсія стравоходу і подальше гістологічне дослідження отриманого біоматеріалу. Це єдиний метод, що дозволяє визначати переродження клітин епітелію.
 • При певних показаннях рекомендується рентгенографія шлунка.
 • Також додатково може проводитися ряд інших досліджень: обстеження на хелікобактер пілорі, обстеження онкомаркерів стравоходу і шлунка в крові, УЗД органів черевної порожнини та інші.
 • Після виключення діагнозу ГЕРХ, хворий направляється на консультації кардіолога, отоларинголога, пульмонолога.
 • При виявленні пухлин стравоходу, шлунка призначається консультація хірурга-онколога центру NeoSkin.
Рекомендації фахівців
Важливу роль в лікуванні ГЕРХ грає зміною харчових звичок і способу життя в цілому. Хворим необхідно відмовитися від куріння, приділити увагу нормалізації маси тіла, забезпечити положення тіла під час сну, коли голова знаходиться вище рівня тіла, відмовитися від носіння бандажів і корсетів, а також іншого одягу та пристосувань, які сприяють підвищенню внутрішньочеревного тиску.


В характері і режим харчування важливо змінити все звички, які можуть посилювати захворювання. Важливо повністю виключити переїдання, не брати їжу в горизонтальному положенні і не лягати відразу після їжі, не їсти в нічний час.
Важливо мінімізувати вживання свинини, баранини, качатини, гусятини, вершків, молока, томатів, чаю, какао, кава, червоних сухих вин, цитрусових соків, кока-коли і інших газованих напоїв. Також необхідно дотримуватися дієти, яку індивідуально порекомендує вам лікар.
Обов'язково потрібно відвідувати лікаря для огляду в період загострення захворювання, а також проходити додаткові огляди для профілактики рецидивів.
КОНСУЛЬТАЦІЯ ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА
грн.
грн.
Ви маєте можливість сплатити послугу онлайн та отримати бонус на свій рахунок. Обрана дата в формі замовлення для візиту в медичний центр не гарантує запис саме на обрану дату, а вказує на ваші побажання які враховує адміністратор центру та погоджує з вами та вашим лікарем після замовлення.
Не знайшли потрібну послугу?
Замовте дзвінок нашого спеціаліста