Предложение недели
Знижка на консультацію гінеколога в "Нео Скін"
Виникли питання?
Залиште ваш номер телефону і ми вам зателефонуємо
Графік роботи колцентру з 08:00 до 20:00
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім’я
Вкажіть бажану дату
Бажаний час (не обовязково)
Графік роботи медичного центру з 08:00 до 19:00
ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Україна, Донецька обл.
м. Покровськ, вул. Лихачова, 14-а
Україна, Донецька обл.
м. Курахове, вул. Мечникова, 22-а
Будьте в курсі всіх акцій та новин медичного центру:

КОНТАКТИ

0800 759 059

095 291 19 92 


Україна, Донецька обл. м. Покровськ, вул. Лихачова, 14-а

Прокласти маршрут


Україна, Донецька обл. м. Курахове, вул. Мечникова 22 а

Прокласти маршрут

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ ТА АНАЛІЗИ
КОНТАКТИ
Підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах, щоб не пропустити вигідні пропозиції, акції та важливі новини

Русская версия сайта

В процессе...


Приносим извинения, за временные неудобства

ЦЕЙ РОЗДІЛ ТИМЧАСОВО НЕДОСТУПНИЙ


Просимо вибачення, за тимчасові незручності...

Термінове звернення!*
0800 759 059
Безкоштовно з усіх операторів України
Оберіть тип зверення
*Графік роботи медичного центру з 08:00 до 19:00
**Запити з цієї форми оброблюються в першу чергу
запис до лікаря
Ви можете забронювати час для особистого візиту до лікаря або консультації з лікарем онлайн
Оберіть тип запису:
Оберіть спеціальність лікаря
Не обовязково
Чи контактували ви з людьми у яких діагностовано COVID-19?
У вас є симптоми або підтверджений діагноз COVID-19?
Графік роботи медичного центру "Нео Скін" з 08:00 до 19:00
ОБЕРІТЬ КАТЕГОРІЮ
ЛАБОРАТОРІЯ
ПОСЛУГИ
Нео Скін
Медичний центр Покровськ
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
ОБЕРІТЬ ВЕРСІЮ САЙТУ
ВЫБЕРИТЕ ВЕРСИЮ САЙТА
РУССКИЙ
УКРАЇНСЬКА
Просимо звернути увагу!
Ви завітали на сайт медичного центру у неробочий час.
Ваш запит буде обов'язково оброблений спеціалістом з 08:00 до 19:00
ВИДАЛЕННЯ ГРИЖІ
та грижепластика
Грижа - це патологія, при якій через дефект черевної стінки під шкіру виходять внутрішні органи, наприклад, петлі кишківника, разом з листком очеревини. Грижа може не доставляти ніякого дискомфорту до певного моменту, а найчастіше викликає дискомфорт і больові відчуття. Небезпечним ускладненим грижі є її обмеження, тоді існує загроза некрозу ущемлених органів з розвитком життя загрозливого стану. Єдиним методом лікування грижі є видаленням грижі.

ПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ОПЕРАЦІЇ :

Наявність грижі є показанням до хірургічного лікування в плановому порядку. Відмова від видаленням грижі виникає тільки при наявності важкої супутньої патології. У разі, коли грижа перестала, вправляється в черевну порожнину і виник больовий синдром, тоді хворий оперуються в екстреному порядку. Обсяг операцій залежить від життєздатності ущемлених органів, при некрозі виконується їх резекція, що різко збільшує обсяг і тяжкість оперативного втручання.

Хірургія в Neo Skin
Як проходить операція
Ціни
КОНСУЛЬТАЦІЯ ХІРУРГА
грн.
грн.
Ви маєте можливість сплатити послугу онлайн та отримати бонус на свій рахунок. Обрана дата в формі замовлення для візиту в медичний центр не гарантує запис саме на обрану дату, а вказує на ваші побажання які враховує адміністратор центру та погоджує з вами та вашим лікарем після замовлення.
ХІРУРГІЯ В "NEO SKIN"
У клініці Neo Skin застосовується високотехнологічне обладнання новітнього покоління для абсолютної точності проведення операції, а також виключно якісні витратні матеріали. Це істотно мінімізує можливість ускладнень навіть у найважчих випадках захворювання
Операцію проводить висококваліфікований хірург, який має багаторічний досвід виконання операцій. Пацієнт довіряє себе професіоналу!
У центрі Neo Skin використовується найсучасніше обладнання для комплексного обстеження . Наші фахівці можуть виявити патології на ранніх стадіях розвитку.
Всі дослідження, необхідні для проведення операції, можна пройти в рамках центру Neo Skin . Це дуже зручно і істотно заощаджує час і сили пацієнтів.
Обстеження, консультації і безпосередньо хірургічне лікування проходить в комфортних для пацієнта умовах , без черг, з максимумом уваги лікарів, за попереднім записом. Ми гарантуємо вам медичні послуги, що відповідають найвищим європейським стандартам якості!
ЯК ПРОХОДИТЬ ОПЕРАЦІЯ?
Видаленням грижі (або герніопластика) відноситься до відносно нескладним хірургічним втручанням. Тривалість операції залежить від ступеня розвитку грижі і становить від півгодини до півтори години. Малі грижі можливо видаляти під місцевою анестезією і операція можлива в рамках стаціонару одного дня. При великих і складних грижах застосовують загальний наркоз і час знаходження в стаціонарі становить 10-12 днів. Застосування герниопластики дозволило в кілька разів збільшити радикальність і надійність оперативних втручань. Застосовувані сьогодні сітки нетоксичні, володіють величезною міцністю, еластичні, легко стерилізуються, не володіють канцерогенними властивостями, доступні за ціною. Дані матеріали абсолютно біологічно, хімічно інертні і тому не викликають запальних, алергічних або інших небажаних реакцій з боку організму.Застосування в клінічній практиці останнього покоління аллопластических матеріалів на основі поліпропілену, поліестеру, політетрафлюороетілена, різних композиційних і сучасних шовних матеріалів дозволило істотно знизити ризик розвитку рецидиву грижі. Значно зменшується травматичність оперативного втручання, число ранніх післяопераційних ускладнень, післяопераційний больовий синдром і скорочуються терміни реабілітації пацієнтів після герніопластики. Відновлювальний період і дискомфорт після герніопластики мінімальний. У ряді випадків можлива герніопластіка в рамках стаціонару одного дня. Уже через 3-4 дня після операції хворі можуть вести звичайний спосіб життя. Через 2-3 місяці з моменту операції можливі фізичне навантаження й інтенсивні заняття спортом або фітнесом.
Сучасні технології та передові розробки в медицині, спостереження фахівцем і правильна поведінка пацієнта після оперативного втручання допоможуть прискорити одужання і уникнути можливих ускладнень. Носіння бандажів не є необхідністю, але може застосовуватися за показаннями, на розсуд лікаря. Проходить видаленням грижі без сильних болів в ранньому реабілітаційному періоді, але іноді вони все ж присутні, тоді призначають знеболювальні препарати. Необхідно обмеження фізичної активності, підйом вантажів строго заборонений, як в ранньому відновлювальному періоді, так і в пізньому. Після дозволу лікарем, можна приступити до зміцнення м'язів преса за допомогою ЛФК, фізіопроцедур, масажу. Необхідна відмова від шкідливих звичок, які сприяють постаріння всіх тканин організму, нормалізація ваги пацієнта.
Консультація "Грижепластика"
Хірургія
Оберіть дату консультації
Вкажіть бажаний час
Наші спеціалісти
Потрібна консультація?
Замовте дзвінок нашого спеціаліста