Предложение недели
Знижка на консультацію гінеколога в "Нео Скін"
Виникли питання?
Залиште ваш номер телефону і ми вам зателефонуємо
Графік роботи колцентру з 08:00 до 20:00
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім’я
Вкажіть бажану дату
Бажаний час (не обовязково)
Графік роботи медичного центру з 08:00 до 19:00
ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Україна, Донецька обл.
м. Покровськ, вул. Лихачова, 14-а
Україна, Донецька обл.
м. Курахове, вул. Мечникова, 22-а
Будьте в курсі всіх акцій та новин медичного центру:

КОНТАКТИ

0800 759 059

095 291 19 92 


Україна, Донецька обл. м. Покровськ, вул. Лихачова, 14-а

Прокласти маршрут


Україна, Донецька обл. м. Курахове, вул. Мечникова 22 а

Прокласти маршрут

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ ТА АНАЛІЗИ
КОНТАКТИ
Підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах, щоб не пропустити вигідні пропозиції, акції та важливі новини

Русская версия сайта

В процессе...


Приносим извинения, за временные неудобства

ЦЕЙ РОЗДІЛ ТИМЧАСОВО НЕДОСТУПНИЙ


Просимо вибачення, за тимчасові незручності...

Термінове звернення!*
0800 759 059
Безкоштовно з усіх операторів України
Оберіть тип зверення
*Графік роботи медичного центру з 08:00 до 19:00
**Запити з цієї форми оброблюються в першу чергу
запис до лікаря
Ви можете забронювати час для особистого візиту до лікаря або консультації з лікарем онлайн
Оберіть тип запису:
Оберіть спеціальність лікаря
Не обовязково
Чи контактували ви з людьми у яких діагностовано COVID-19?
У вас є симптоми або підтверджений діагноз COVID-19?
Графік роботи медичного центру "Нео Скін" з 08:00 до 19:00
ОБЕРІТЬ КАТЕГОРІЮ
ЛАБОРАТОРІЯ
ПОСЛУГИ
Нео Скін
Медичний центр Покровськ
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
ОБЕРІТЬ ВЕРСІЮ САЙТУ
ВЫБЕРИТЕ ВЕРСИЮ САЙТА
РУССКИЙ
УКРАЇНСЬКА
Просимо звернути увагу!
Ви завітали на сайт медичного центру у неробочий час.
Ваш запит буде обов'язково оброблений спеціалістом з 08:00 до 19:00
ГІСТЕРОСКОПІЯ
діагностика та лікування
гістероскопія в Neo Skin
Гістероскопія - мікрохірургічне втручання, що дозволяє уникнути великих, порожнинних операцій і в порожнині матки працювати під контролем зору, а не наосліп, як це було раніше. Зрозуміло, мінімальне втручання дає і мінімальні наслідки, тому саме гістероскопія процес, на поточний період, є актуальним методом лікування, який використовується в передових клініках Європи та світу.

Патологічний клімакс не повинен стати причиною погіршення якості життя жінки. Важливо розуміти, що сьогодні з проблемами, характерними для цього періоду, існує ефективні методи боротьби.

Про процедуру
Вартість лікування
Існують дві основні різновиди гістероскопів: діагностичні та хірургічні. Діагностичні гістероскопи використовуються для огляду слизової оболонки матки (ендометрія) і порожнини матки з метою постановки або уточнення діагнозу і виконання невеликих оперативних втручань: біопсія (забір шматочка тканини для гістологічного дослідження), видалення поліпів, гіперплазірованної слизової оболонки, розсічення зрощень (синехій), перегородок і т.п.
Хірургічні гістероскопи (резектоскопа) використовується для видалення міоматозних вузлів, поліпів ендометрія, висічення перегородок, щільних зрощень в порожнині матки, глибокого вирізання (резекції) ендометрію.
Гістероскопія проводиться, як правило, протягом першого тижня після закінчення менструації (7-10 дні від початку місячних). У ці дні найменша товщина ендометрію і найкраща видимість. Але при необхідності процедура може виконуватися в будь-які дні менструального циклу. Діагностична гістероскопія може проводитися без знеболювання, хірургічна зазвичай виконується під загальним (внутрішньовенним) наркозом. Протягом 6 годин до проведення процедури Вас попросять не їсти і не пити (якщо процедура буде проводитися під загальним наркозом). Перед гістероскопією потрібно буде здати ряд лабораторних тестів.
При проведенні гістероскопії розрізи не виробляються. Гістероскоп вводиться через природні статеві шляхи: піхву, шийку матки, безпосередньо в саму матку.
Для розширення порожнини матки (яке необхідно для кращого огляду) через гістероскоп під тиском вводиться рідина або газ. Відеокамера і світловий датчик гістероскопа виводять на екран монітора збільшене в кілька разів зображення порожнини матки, шийного каналу, отворів фаллопієвих труб. У діагностичних гістероскопів, як правило, існує канал для введення додаткових інструментів: біопсійних щипців, ножиць, якими можна виконувати невеликі внутрішньоматкові втручання.
Найбільш поширеним типом хірургічних гістероскопів є гістерорезектоскоп. Ці гістероскопи мають додаткові канали, через які вводяться електрохірургічні інструменти різних форм: у вигляді кульок, петель, валиків і т.д. В основному використовуються монополярні електрохірургічні інструменти. Цими інструментами проводиться зрізання («сбривання») ендометрію, міоматозних вузлів, поліпів, вирізання перегородок з одночасним коагулірованням (зварюванням), що дозволяє уникати виникнення кровотечі. В середньому діагностична гістероскопія триває 10-30 хвилин, хірургічна в залежності від виду операції, від 20 хвилин до 1,5-2 годин. Тривалість перебування в лікарні після гістероскопії залежить від об'єму втручання, але зазвичай не перевищує 2-3 годин.
Які показання до проведення хірургічної процедури?

 • Підслизова міома матки
 • внутрішньоматкова перегородка
 • внутрішньоматкові синехії
 •  поліп ендометрія
 • гіперплазія ендометрію
 • Видалення залишків внутрішньоматкового контрацептиву
Які протипоказання?
 • Нещодавно перенесений або наявний на момент дослідження запальний процес статевих органів
 • прогресуюча вагітність
 • Рясне маткова кровотеча
 • Стеноз шийки матки
 • Поширений рак шийки матки
 • Загальні інфекційні захворювання в стадії загострення (грип, пневмонія, пієлонефрит, тромбофлебіт)
 • Важкий стан хворої при захворюванні серцево-судинної системи, печінки, нирок
Яка підготовка пацієнтки до гістероскопії?
Гістероскопія проводиться, як правило, протягом першого тижня після закінчення менструації (7-10 дні від початку місячних). У ці дні найменша товщина ендометрію і найкраща видимість. Але при необхідності процедура може виконуватися в будь-які дні менструального циклу.
Діагностична гістероскопія може проводитися без знеболювання, хірургічна зазвичай виконується під загальним (внутрішньовенним) наркозом. Протягом 6 годин до проведення процедури Вас попросять не їсти і не пити (якщо процедура буде проводитися під загальним наркозом). Перед гистероскопией потрібно буде здати ряд лабораторних тестів.

КОНСУЛЬТАЦІЯ Гінеколога
грн.
грн.
Ви маєте можливість сплатити послугу онлайн та отримати бонус на свій рахунок. Обрана дата в формі замовлення для візиту в медичний центр не гарантує запис саме на обрану дату, а вказує на ваші побажання які враховує адміністратор центру та погоджує з вами та вашим лікарем після замовлення.
Залишились питання щодо цієї послуги?
Замовте дзвінок нашого спеціаліста