Предложение недели
Знижка на консультацію гінеколога в "Нео Скін"
Виникли питання?
Залиште ваш номер телефону і ми вам зателефонуємо
Графік роботи колцентру з 08:00 до 20:00
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім’я
Вкажіть бажану дату
Бажаний час (не обовязково)
Графік роботи медичного центру з 08:00 до 19:00
ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Україна, Донецька обл.
м. Покровськ, вул. Лихачова, 14-а
Україна, Донецька обл.
м. Курахове, вул. Мечникова, 22-а
Будьте в курсі всіх акцій та новин медичного центру:

КОНТАКТИ

0800 759 059

095 291 19 92 


Україна, Донецька обл. м. Покровськ, вул. Лихачова, 14-а

Прокласти маршрут


Україна, Донецька обл. м. Курахове, вул. Мечникова 22 а

Прокласти маршрут

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ ТА АНАЛІЗИ
КОНТАКТИ
Підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах, щоб не пропустити вигідні пропозиції, акції та важливі новини

Русская версия сайта

В процессе...


Приносим извинения, за временные неудобства

ЦЕЙ РОЗДІЛ ТИМЧАСОВО НЕДОСТУПНИЙ


Просимо вибачення, за тимчасові незручності...

Термінове звернення!*
0800 759 059
Безкоштовно з усіх операторів України
Оберіть тип зверення
*Графік роботи медичного центру з 08:00 до 19:00
**Запити з цієї форми оброблюються в першу чергу
запис до лікаря
Ви можете забронювати час для особистого візиту до лікаря або консультації з лікарем онлайн
Оберіть тип запису:
Оберіть спеціальність лікаря
Не обовязково
Чи контактували ви з людьми у яких діагностовано COVID-19?
У вас є симптоми або підтверджений діагноз COVID-19?
Графік роботи медичного центру "Нео Скін" з 08:00 до 19:00
ОБЕРІТЬ КАТЕГОРІЮ
ЛАБОРАТОРІЯ
ПОСЛУГИ
Нео Скін
Медичний центр Покровськ
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
ОБЕРІТЬ ВЕРСІЮ САЙТУ
ВЫБЕРИТЕ ВЕРСИЮ САЙТА
РУССКИЙ
УКРАЇНСЬКА
Просимо звернути увагу!
Ви завітали на сайт медичного центру у неробочий час.
Ваш запит буде обов'язково оброблений спеціалістом з 08:00 до 19:00

КОРОТКОЗОРІСТЬ

лікування прогресуючої короткозорості
Лікування короткозорості в Нео Скін
Короткозорість (міопія) - це захворювання, при якому людина погано розрізняє віддалені предмети, але прекрасно бачить розташовані близько. Воно виникає через те, що промені світла, проходячи через природні лінзи ока (рогівка, кришталик), фіксуються не на сітківці, а перед нею. Таке відбувається з двох причин: або лінзи ока занадто сильні, або очей довше покладеного. Іноді обидві ці причини поєднуються

Якщо не займатися лікуванням прогресуючої міопії, у дітей і у дорослих, патологія буде розвиватися і, зрештою, пацієнт може втратити зір.

Лікування міопії у "Neo Skin"
Лікування короткозоркості
Рекомендації фахівців
Ціни
КОНСУЛЬТАЦІЯ ОФТАЛЬМОЛОГА
грн.
грн.
Ви маєте можливість сплатити послугу онлайн та отримати бонус на свій рахунок. Обрана дата в формі замовлення для візиту в медичний центр не гарантує запис саме на обрану дату, а вказує на ваші побажання які враховує адміністратор центру та погоджує з вами та вашим лікарем після замовлення.
Лікування прогресуючої короткозорості
Ставитися зневажливо до даного захворювання ніяк не можна. Воно повинно постійно контролюватися лікарем-офтальмологом і в разі прогресування міопії, хворобу треба лікувати обов'язково.
Короткозорість сама по собі викликає дискомфорт і незручності в повсякденному житті, однак основна її небезпека - ускладнення з боку сітківки. У короткозорих пацієнтів сітківка перерозтягнуті, на периферії з'являються стоншування, в результаті чого можуть формуватися розриви. Наступним кроком може стати відшарування сітківки. При високому ступені міопії (сильному «мінусі») в центральних відділах можуть формуватися дистрофічні зміни, що призводять до значного зниження гостроти зору, які не піддаються корекції, в результаті чого людина може повністю втратити зір.
Зупинити повністю або максимально сповільнити прогресування короткозорості можна тільки за допомогою комплексного лікування під керівництвом кваліфікованого офтальмолога. Вам не потрібно сприймати короткозорість як вирок і складати руки, вважаючи, що нічого не зможете з цим вдіяти. Фахівцям Neo Skin вдається успішно лікувати прогресуючу короткозорість, застосовуючи найсучасніші передові методики

Чи завжди потрібно лікувати короткозорість?
Короткозорість може бути стабільною, коли параметри очі з часом не змінюються, або прогресуючої, коли спостерігаються зміни переднезаднего розміру очного яблука або параметрів рогівки.

Стабільна короткозорість як такого лікування не вимагає. Пацієнт потребує спостереження і адекватної корекції зору за допомогою окулярів або ж контактних лінз.
РЕКОМЕНДАЦІЇ ФАХІВЦІВ
Крім апаратного і фізіотерапевтичного лікування пацієнтам з прогресуючою міопією слід дотримуватися режиму зорової навантаження, виконувати спеціальну гімнастику для очей, харчуватися повноцінно, вживати в їжу достатню кількість вітамінів, мінералів та інших корисних речовин, уникати стресів, вести здоровий спосіб життя, займатися спортом. Показані всі види спорту, пов'язані зі стеженням за об'єктом, що рухається (великий і настільний теніс, бадмінтон, волейбол, баскетбол та ін.)

На жаль, є види короткозорості (осьова), які можуть прогресувати все життя. Тому лікування повинно бути розпочато, як тільки виявлено проблеми із зором, особливо це стосується дітей .
Будь-яке лікування має призначатися пацієнтам з міопією тільки кваліфікованим офтальмологом.
Індивідуальні протипоказання існують до кожної з методик, і їх потрібно обов'язково враховувати.
Так, наприклад, при великій різниці в параметрах очей (анизометропии) не відображено очкова корекція, а показані контактні лінзи. Якщо розмір рогівки недостатній (у дітей, наприклад) або є часті запальні захворювання очей, м'які контактні лінзи не показані.

Для максимального результату необхідно поєднувати всі перераховані вище рекомендації. На жаль, на сьогоднішній день не існує жодної 100% гарантованої методики лікування прогресуючої короткозорості. Важливо розуміти, що лікування міопії потрібно проводити курсами довго, і воно повинно бути комплексним! Потрібно дотримуватися рекомендацій офтальмолога і налаштуватися на спільну роботу з лікарем, тоді результати вас обов'язково порадують!
З 21 до 40 років можлива Ексімер-лазерна корекція при відсутності протипоказань
Інша справа - прогресуюча міопія. Лікування при такому захворюванні має бути комплексним і тривалим, інакше наслідки можуть бути дуже серйозними.

В Neo Skin - пацієнтам зі стабільною короткозорістю періодично проводиться огляд очного дна на широку зіницю з метою спостереження за станом сітківки, при необхідності може бути призначена лазеркоагуляция сітківки (проста і безболісна процедура, яка дозволяє уникнути відшарування сітківки). Регулярно контролюються параметри очного яблука, а також підбирається адекватна корекція (окуляри, денні, нічні контактні лінзи).

Апаратне лікування прогресуючої короткозорості є абсолютно безболісним. Воно безконтактно і абсолютно безпечно. Такі методики можуть застосовуватися навіть для самих маленьких пацієнтів і абсолютно комфортно ними переносяться.
Для дітей програми спеціально адаптовані і представлені в ігровій формі.

ЛІКУВАННЯ МІОПІЇ У "NEO SKIN" ЦЕ:

Комплексний підхід
У нашому центрі пацієнти довіряють здоров'я своїх очей тільки кваліфікованим офтальмологів з великим досвідом в лікуванні прогресуючої міопії. Веденням дітей займається дитячий лікар-офтальмолог, який володіє специфікою лікування міопії саме серед цієї вікової категорії хворих.
Підтримка суміжних фахівців
При необхідності в рамках медичного центру пацієнт може пройти інструментальне і лабораторне обстеження, у суміжних фахівців.
Контактна корекція
Є кабінет контактної корекції, де можна замовити окуляри, підібрати і придбати денні і нічні контактні лінзи. Все це дає можливість надати пацієнтам з короткозорістю всі необхідні медичні послуги на рівні передових клінік світу в зручний час без вихідних і допомогти зберегти зір!
Сучасне обладнання
Величезну роль для пацієнтів відіграє рівень технічного оснащення офтальмологічного відділення Neo Skin. Так, наприклад, завдяки єдиному в регіоні лазерного обладнання, що дозволяє при наявності дистрофічних змін пройти процедуру лазеркоагуляции сітківки, пацієнти можуть уникнути небезпечного ускладнення (відшарування сітківки).
Повний комплекс
Тільки в Neo Skin представлений повний комплекс апаратних методик лікування короткозорості, в тому числі є унікальний прилад «Амбліокор», який необхідний для подолання навички придушення зору одного з очей.
Медичний Центр Neo Skin
Єдиний медичний заклад в регіоні, яке має найвищий рівень технічного оснащення відділення офтальмології.
Консультація "Глаукома"
Офтальмологія
Оберіть дату консультації
Вкажіть бажаний час
Наші спеціалісти офтальмологи
Потрібна консультація?
Замовте дзвінок нашого спеціаліста