Предложение недели
Знижка на консультацію гінеколога в "Нео Скін"
Виникли питання?
Залиште ваш номер телефону і ми вам зателефонуємо
Графік роботи колцентру з 08:00 до 20:00
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім’я
Вкажіть бажану дату
Бажаний час (не обовязково)
Графік роботи медичного центру з 08:00 до 19:00
ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Україна, Донецька обл.
м. Покровськ, вул. Лихачова, 14-а
Україна, Донецька обл.
м. Курахове, вул. Мечникова, 22-а
Будьте в курсі всіх акцій та новин медичного центру:

КОНТАКТИ

0800 759 059

095 291 19 92 


Україна, Донецька обл. м. Покровськ, вул. Лихачова, 14-а

Прокласти маршрут


Україна, Донецька обл. м. Курахове, вул. Мечникова 22 а

Прокласти маршрут

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ ТА АНАЛІЗИ
КОНТАКТИ
Підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах, щоб не пропустити вигідні пропозиції, акції та важливі новини

Русская версия сайта

В процессе...


Приносим извинения, за временные неудобства

ЦЕЙ РОЗДІЛ ТИМЧАСОВО НЕДОСТУПНИЙ


Просимо вибачення, за тимчасові незручності...

Термінове звернення!*
0800 759 059
Безкоштовно з усіх операторів України
Оберіть тип зверення
*Графік роботи медичного центру з 08:00 до 19:00
**Запити з цієї форми оброблюються в першу чергу
запис до лікаря
Ви можете забронювати час для особистого візиту до лікаря або консультації з лікарем онлайн
Оберіть тип запису:
Оберіть спеціальність лікаря
Не обовязково
Чи контактували ви з людьми у яких діагностовано COVID-19?
У вас є симптоми або підтверджений діагноз COVID-19?
Графік роботи медичного центру "Нео Скін" з 08:00 до 19:00
ОБЕРІТЬ КАТЕГОРІЮ
ЛАБОРАТОРІЯ
ПОСЛУГИ
Нео Скін
Медичний центр Покровськ
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
ОБЕРІТЬ ВЕРСІЮ САЙТУ
ВЫБЕРИТЕ ВЕРСИЮ САЙТА
РУССКИЙ
УКРАЇНСЬКА
Просимо звернути увагу!
Ви завітали на сайт медичного центру у неробочий час.
Ваш запит буде обов'язково оброблений спеціалістом з 08:00 до 19:00
УЗД ПРИ ВАГІТНОСТІ
11-13 тижнів
Під час вагітності ультразвукові дослідження вважаються незамінними діагностичними процедурами, які дозволяють отримати найважливішу інформацію про стан здоров'я майбутньої матері і її малюка.Планові УЗД проводяться три рази за період вагітності, проте часто виникає необхідність в додаткових дослідженнях, які призначає лікар гінеколог на свій розсуд. УЗД є унікальним методом, як правило, не вимагає проведення додаткових діагностичних процедур.
Якщо вагітність протікає нормально, передбачається проведення трьох планових ультразвукових досліджень за весь термін. Перше з планових УЗД проводиться в терміні з 11 тижнів і одного дня до 13 тижнів і шести днів вагітності. Як ми вже сказали, за призначенням лікаря можуть проводитися додаткові обстеження як до, так і після цього терміну.

У Neо Skіn всі умови, щоб провести якісну і високоточну діагностику вагітності на ранніх термінах: найсучасніший професійний УЗ-апарат експертного класу, а також кваліфіковані фахівці з ультразвукової діагностики з багаторічним досвідом роботи.

ОСОБЛИВОСТІ УЗД ПРИ ВАГІТНОСТІ 11-13 ТИЖНІВ:

На терміні 11-13 тижнів УЗД проводять за допомогою абдомінального датчика (датчика, який встановлюється на живіт), трансвагінальне УЗД на цьому терміні вже не роблять.


Дуже важливо провести обстеження в зазначений період , оскільки саме в цей час можна виявити за допомогою ультразвукового дослідження маркери (ознаки) різних хромосомних патологій плода. УЗД, проведене в період 11-13 тижнів, вважається на сьогодні найбільш ефективним способом виявлення хвороби Дауна, а також інших хромосомних патологій.

Записатись на УЗД
Як проходить УЗД
УЗД II-го триместру вагітності
грн.
грн.
Ви маєте можливість сплатити послугу онлайн та отримати бонус на свій рахунок. Обрана дата в формі замовлення для візиту в медичний центр не гарантує запис саме на обрану дату, а вказує на ваші побажання які враховує адміністратор центру та погоджує з вами після вашого замовлення.
ЯК ПРОХОДИТЬ УЗД ПРИ ВАГІТНОСТІ?
Під час процедури вагітна лежить на кушетці, лікар наносить на живіт контактний гель, який необхідний, що уникнути утворення повітряних прошарків між шкірою і датчиком (що істотно погіршує якість візуалізації). Лікар водить датчиком по животу, а зображення з'являється на екрані монітора.
По закінченню ультразвукового обстеження пацієнтка отримує протокол огляду, в якому вказані всі необхідні параметри, принт - фото, а також висновок з висновками та рекомендаціями.

Метод не має протипоказань, він є безпечним для здоров'я жінки та дитини.
УЗД може призначатися додатково (крім трьох планових) незалежно від терміну, якщо у вагітної з'являються кров'янисті виділення з піхви, а також при болях, підозри лікаря на загрозу викидня або позаматкову вагітність. Також жінка може бути спрямована на УЗД, якщо при огляді на гінекологічному кріслі вагітної у лікаря з'являться сумніви з приводу нормального протягом процесу вагітності.
УЗД в скринінгу 1 триместру має поєднуватися з біохімічним скринінгом 1 триместру: визначення рівня хоріонічного гонадотропіну і специфічного білка PAPP-A. Цей аналіз ви також можете здати в Neo Skin в лабораторії при медичному центрі .
Трансабдомінальне УЗ дослідження на терміні вагітності 11 тижнів 1 дня до 13 тижнів 6 днів дозволяє оцінити основні анатомічні структури плода, визначити його положення в матці, зробити висновки про стан плаценти, а також виключити широкий спектр генних синдромів, виражених вад розвитку.

Дане УЗД дає можливість уточнити термін вагітності. При проведенні обстеження може бути встановлена ​​багатоплідна вагітність.
Дуже важливо провести обстеження в зазначений період , оскільки саме в цей час можна виявити за допомогою ультразвукового дослідження маркери (ознаки) різних хромосомних патологій плода. УЗД, проведене в період 11-13 тижнів, вважається на сьогоднішній день найбільш ефективним способом виявлення хвороби Дауна, а також інших хромосомних патологій.
Консультація "УЗД IІ-го триместру вагітності"
УЗД
Оберіть дату консультації
Вкажіть бажаний час

УЛЬТРАЗВУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ В "NEO SKIN" ЦЕ:

ЕКСПЕРТНІСТЬ
У нашому центрі УЗД проводить лікар вищої категорії з багаторічним досвідом роботи, який володіє технологією ультразвукової діагностики досконало.
ОБЛАДНАННЯ
Новітній апарат для проведення УЗД. Обладнання експертного класу, аналогів якому немає в інших клініках міста дозволяє отримати точне і чітке зображення для постановки правильного діагнозу
ЗРУЧНІСТЬ
У нашому центрі пацієнт може завжди отримати розгорнуту кваліфіковану консультацію різних лікарів-фахівців високого рівня.
КОМФОРТ
Всі діагностичні або лікувальні процедури, консультації проходять в комфортних і спокійних умовах, без черги та поспіху. Наші пацієнти отримують якісні медичні послуги в клініці європейського рівня.
КОНСУЛЬТАЦІЯ НашИХ спеціалістІВ
Не знайшли те, що шукали?
Замовте дзвінок нашого спеціаліста