Предложение недели
Знижка на консультацію гінеколога в "Нео Скін"
Виникли питання?
Залиште ваш номер телефону і ми вам зателефонуємо
Графік роботи колцентру з 08:00 до 20:00
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім’я
Вкажіть бажану дату
Бажаний час (не обовязково)
Графік роботи медичного центру з 08:00 до 19:00
ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Україна, Донецька обл.
м. Покровськ, вул. Лихачова, 14-а
Україна, Донецька обл.
м. Курахове, вул. Мечникова, 22-а
Будьте в курсі всіх акцій та новин медичного центру:

КОНТАКТИ

0800 759 059

095 291 19 92 


Україна, Донецька обл. м. Покровськ, вул. Лихачова, 14-а

Прокласти маршрут


Україна, Донецька обл. м. Курахове, вул. Мечникова 22 а

Прокласти маршрут

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ ТА АНАЛІЗИ
КОНТАКТИ
Підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах, щоб не пропустити вигідні пропозиції, акції та важливі новини

Русская версия сайта

В процессе...


Приносим извинения, за временные неудобства

ЦЕЙ РОЗДІЛ ТИМЧАСОВО НЕДОСТУПНИЙ


Просимо вибачення, за тимчасові незручності...

Термінове звернення!*
0800 759 059
Безкоштовно з усіх операторів України
Оберіть тип зверення
*Графік роботи медичного центру з 08:00 до 19:00
**Запити з цієї форми оброблюються в першу чергу
запис до лікаря
Ви можете забронювати час для особистого візиту до лікаря або консультації з лікарем онлайн
Оберіть тип запису:
Оберіть спеціальність лікаря
Не обовязково
Чи контактували ви з людьми у яких діагностовано COVID-19?
У вас є симптоми або підтверджений діагноз COVID-19?
Графік роботи медичного центру "Нео Скін" з 08:00 до 19:00
ОБЕРІТЬ КАТЕГОРІЮ
ЛАБОРАТОРІЯ
ПОСЛУГИ
Нео Скін
Медичний центр Покровськ
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
ОБЕРІТЬ ВЕРСІЮ САЙТУ
ВЫБЕРИТЕ ВЕРСИЮ САЙТА
РУССКИЙ
УКРАЇНСЬКА
Просимо звернути увагу!
Ви завітали на сайт медичного центру у неробочий час.
Ваш запит буде обов'язково оброблений спеціалістом з 08:00 до 19:00
РАК ЩИТОПОДІБНОЇ ЗАЛОЗИ
діагностика та лікування
ЛІКУВАННЯ РАКУ ЩИТОПОДІБНОЇ ЗАЛОЗИ в Neo Skin
Рак щитоподібної залози є захворювання, що супроводжується неконтрольованим розростанням клітин всередині залози.

Щитоподібна залоза має форму нагадує метелика і має в своєму розпорядженні в передній частині шиї. Роль її в організмі - це вироблення гормонів, що регулюють метаболічні процеси і забезпечують нормальну життєдіяльність організму.
Цей різновид раку є досить малопоширений, проте в останні роки він став зустрічатися частіше, особливо у дітей. Діагностується рак щитової залози найчастіше у жінок вікової категорії 40-60 років. Чоловіки страждають від даної хвороби в 3,5 рази рідше. В Україні істотну роль в поширенні раку щитоподібної залози зіграла катастрофа на Чорнобильській АЕС.

Варто зазначити, що рак щитоподібної залози, як правило, має сприятливий прогноз. Він найчастіше діагностується саме на ранніх стадіях, коли ще можна провести ефективне лікування. Однак після успішного лікування рак може рецидивувати, навіть через кілька років.

Діагностика раку щитоподібної залози

При діагностиці раку щитоподібної залози основним завданням стає диференціювання (розмежування) злоякісних та доброякісних пухлин щитоподібної залози. Злоякісні утворення на ранніх стадіях дуже рідко дають можливість визначити їх, ґрунтуючись на клінічній картині захворювання, оскільки вона, як правило, виражена слабко. Це ускладнює завдання лікаря по визначенню того, чи є освіту щитоподібної залози пацієнта злоякісним або доброякісним.
Отже, на прийомі лікар задає пацієнту питання, виявляє, чи присутні сприятливі фактори, розпитує про захворювання пацієнта і його сім'ї. Потім слідує огляд, лабораторні та інструментальні дослідження, обсяг який визначається лікарем індивідуально.
Поради фахівців
Пацієнтам з патологіями щитоподібної залози проводять

 1. Огляд - лікар оглядає і пальпує (обстежує руками) щитоподібну залозу пацієнта, визначає її розміри, виявляє наявність утворень. Також лікар неодмінно перевірить лімфатичні вузли, які можуть збільшуватися і напухає при раку щитоподібної залози.
 2. Лабораторні дослідження - аналіз крові на тиреотропний гормон (ТТГ). Підвищені або зниження показники цього гормону свідчать про порушення в роботі щитоподібної залози. Також можуть призначатися аналізи на тиреокальцитонин або раково-ембріональний антиген (РЕА) і деякі інші.
 3. УЗД щитоподібної залози. Даний метод діагностики є безпечним, тому широко застосовується для дослідження патологій щитоподібної залози . Він дозволяє отримати інформацію про розміри, форму залози і визначити наявність вузлів. Також УЗД дає можливість визначати освіти, які не виявляються при пальпації і мають безсимптомний перебіг.
 4. Біопсія . Якщо було виявлено новоутворення і лікар підозрює, що це злоякісна пухлина щитоподібної залозии, тоді призначається процедура біопсії. Це досить проста процедура, при якій відбувається вилучення частини тканини залози для подальшого дослідження її природи.
 5. Сканування щитоподібної залози . Це метод діагностики, який дозволяє розпізнавати вогнище пухлини, визначати, наскільки поширені метастази, однак дати достовірну інформацію про злоякісну або доброякісною природою новоутворення даний метод не може. При скануванні в крові пацієнта вводиться спеціальний радіоактивну речовину, яке потім поширюється по організму і поглинається клітинами щитоподібної залози. Радіоактивні речовини в клітинах потім залишаються видно при обстеженні.
 6. Ларингоскопія або бронхоскопія. Це дослідження дозволяє оцінювати ступінь пошкодження поворотних нервів. Спеціаліст оглядає в такому випадку гортань, голосові зв'язки і трахею, оцінюючи ступінь її з звуження.

Якщо побоювання лікаря з приводу раку щитоподібної залози підтверджуються, то остаточна постановка діагнозу часто вимагає проведення додаткових досліджень, які допоможуть визначити особливості пухлини, зрозуміти, на якій стадії перебуває хвороба - все це є необхідним для подальшого успішного лікування раку щитоподібної залози.


Що ви отримаєте в медичному центрі Neo Skin?
 • Широкопрофільна новітня лабораторія дає можливість здати всі необхідні аналізи в рамках одного медичного закладу в комфортних умовах і швидко отримати результати.
 • Наша клініка оснащена діагностичним обладнанням останнього покоління, завдяки чому лікарі можуть ставити точні діагнози і ефективно контролювати стан щитовидної залози пацієнтів після лікування.
 • При підозрі на рак лікарі нашої клініки можуть провести біопсію (витяг частини тканини залози для аналізу).
 • У нашому центрі оцінити симптоматику і допомогти визначити ризик захворювання щитовидної залози можуть такі фахівці: хірург-онколог, ендокринолог, лікар УЗ діагностики, терапевт.
 • У медичному центрі Neo Skin спостерігаються пацієнти з уже встановленим діагнозом і отримав лікування в спеціалізованих установах. Мета контрольних оглядів таких хворих це запобігання рецидивам і метастазування.
Які симптоми можуть свідчити про рак щитоподібної залози?
На початкових стадіях захворювання рак щитоподібної залози може не мати ніяких виражених симптомів. Однак так відбувається не завжди, можуть спостерігатися такі прояви хвороби:

 • в області шиї видно або прощупується шишка або пухлина
 • біль в шиї і в вухах, яка ніяк не пов'язана з простудними або алергічними захворюваннями
 • людина відчуває труднощі в процесі ковтання
 • утруднюється дихання, виникає задишка і / або хрипи
 • голос стає хриплим, при цьому симптом не сполучається з простудними хворобами
 • виникає біль в кістках
 • з'являється кашель, який не пов'язаний з простудними хворобами.

Фактори ризику раку щитовидної залози

 • вплив радіації
 • сімейний анамнез
 • наявність вузлових утворень в щитоподібній залозі
 • пол (жінки більш схильні до хвороби)
 • вік старше 45 років
 • нестача йоду в організмі

Варто відзначити, що достовірні причини, що викликають рак щитоподібної залози, не відомі.


КОНСУЛЬТАЦІЯ Ендокринолога
грн.
грн.
Ви маєте можливість сплатити послугу онлайн та отримати бонус на свій рахунок. Обрана дата в формі замовлення для візиту в медичний центр не гарантує запис саме на обрану дату, а вказує на ваші побажання які враховує адміністратор центру та погоджує з вами та вашим лікарем після замовлення.
Залишились питання щодо цієї послуги?
Замовте дзвінок нашого спеціаліста