Предложение недели
Знижка на консультацію гінеколога в "Нео Скін"
Виникли питання?
Залиште ваш номер телефону і ми вам зателефонуємо
Графік роботи колцентру з 08:00 до 20:00
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім’я
Вкажіть бажану дату
Бажаний час (не обовязково)
Графік роботи медичного центру з 08:00 до 19:00
ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Україна, Донецька обл.
м. Покровськ, вул. Лихачова, 14-а
Україна, Донецька обл.
м. Курахове, вул. Мечникова, 22-а
Будьте в курсі всіх акцій та новин медичного центру:

КОНТАКТИ

0800 759 059

095 291 19 92 


Україна, Донецька обл. м. Покровськ, вул. Лихачова, 14-а

Прокласти маршрут


Україна, Донецька обл. м. Курахове, вул. Мечникова 22 а

Прокласти маршрут

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ ТА АНАЛІЗИ
КОНТАКТИ
Підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах, щоб не пропустити вигідні пропозиції, акції та важливі новини

Русская версия сайта

В процессе...


Приносим извинения, за временные неудобства

ЦЕЙ РОЗДІЛ ТИМЧАСОВО НЕДОСТУПНИЙ


Просимо вибачення, за тимчасові незручності...

Термінове звернення!*
0800 759 059
Безкоштовно з усіх операторів України
Оберіть тип зверення
*Графік роботи медичного центру з 08:00 до 19:00
**Запити з цієї форми оброблюються в першу чергу
запис до лікаря
Ви можете забронювати час для особистого візиту до лікаря або консультації з лікарем онлайн
Оберіть тип запису:
Оберіть спеціальність лікаря
Не обовязково
Чи контактували ви з людьми у яких діагностовано COVID-19?
У вас є симптоми або підтверджений діагноз COVID-19?
Графік роботи медичного центру "Нео Скін" з 08:00 до 19:00
ОБЕРІТЬ КАТЕГОРІЮ
ЛАБОРАТОРІЯ
ПОСЛУГИ
Нео Скін
Медичний центр Покровськ
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
ОБЕРІТЬ ВЕРСІЮ САЙТУ
ВЫБЕРИТЕ ВЕРСИЮ САЙТА
РУССКИЙ
УКРАЇНСЬКА
Просимо звернути увагу!
Ви завітали на сайт медичного центру у неробочий час.
Ваш запит буде обов'язково оброблений спеціалістом з 08:00 до 19:00
ВІДДІЛЕННЯ ТРИХОЛОГІЇ
Для швидкого отримання інформації скористайтесь пошуком
ТРИХОЛОГІЯ в Neo Skin
Професійне лікування волосся у трихолога Neo Skin - ваша можливість ефективно вирішити проблеми з волоссям
У центрі Nеo Skin ми постійно стикаємося з ситуацією, що пацієнти, які звертаються до трихолога зі своїми проблемами з волоссям, спочатку намагаються вирішити їх без лікарської допомоги, самостійно застосовуючи то рецепти з інтернету, то бабусині методи, то поради друзів. В результаті багато зусиль, часу і грошей виявляється просто втраченим.
Така ситуація виникає через те, що спочатку більшістю людей проблеми з волоссям сприймаються як щось несерйозне, незначне, з чим легко можна впоратися без звернення до клініки з лікування волосся. Однак ця думка виявляється помилковим. Адже навіть одноразовий прихід на прийом до трихолога (доктору по волоссю) дозволить отримати важливу інформацію про стан свого волосся і про те, що буде ефективно в боротьбі з певною проблемою.

Важливо, щоб лікування або будь-які рекомендації по догляду ґрунтувалися на результатах якісного обстеження.

У центрі Neо Skin відділення трихолог надає професійне лікування волосся найсучаснішим діагностичним комп'ютерним обладнанням, що дозволяє лікарю точно визначати стан шкіри голови та волосся, з'ясовувати причину порушень і підбирати оптимальні методи лікування.

Переваги Neo Skin
Ціни
1
Високоточне обладнання нового покоління, яке дозволяє детально обстежити шкіру голови та волосся і виявити причини захворювання.
2
Кваліфіковані фахівці, що мають великий досвід роботи у сфері трихолог і володіють усіма новітніми методиками по лікуванню волосся і шкіри голови.
3
Найефективніші сучасні методи лікування: плазмотерапія, мезотерапія, медикаментозне лікування, фізіотерапевтичні методи і т.п.
4
Ведення пацієнта від первинної консультації до успішного завершення лікування: лікар-трихолог керує лікування в динаміці і при необхідності коригує лікування для досягнення найкращого результату
Чому на консультацію лікаря-трихолога варто звернутися саме в Neo Skin?
Не варто забувати, що дуже часто проблеми з волоссям є проявами певних патологічних пpoцеcів, що відбуваються в організмі. Так, наприклад, серед причин випадіння волосся можуть бути гормональні, інфекційні захворювання, аутоімунні хвороби і т.п. Тому часто пацієнтам, які звернулися до трихолога для професійного лікування волосся, може знадобитися в подальшому консультація ендокринолога, гінеколога або іншого лікаря.
У центрі Neo Skin пацієнти не тільки можуть отримати консультації лікарів-спеціалістів, а й тут же в сучасній оснащеної лабораторії пройти обстеження, які необхідні для постановки діагнозу та контролю лікування.
Neo Skin - клініка, лікування шкіри голови та волосся в якій засновано на результатах обстеження і проводиться виключно кваліфікованим і досвідченим трихологом. Ми застосовуємо різні сучасні методики в лікуванні волосся, які довели свою ефективність. Крім медикаментозних методик, це може бути вітамінотерапія, фізіотерапія, плазмотерапія, мезотерапія, озонотерапія та інші. Фахівці стверджують, що навіть за відсутності виражених порушень, варто підбирати домашні засоби для щоденного догляду за волоссям після проведення діагностики. Лікар-трихолог порадить шампуні та інші препарати, які дозволять підтримувати комфорт шкіри голови, а волоссю залишатися здоровими, блискучими і міцними.
Під час першої консультації лікар детально вивчає проблему пацієнта, з'ясовує його загальний стан і аналізує всі фактори, які надають на волосся і шкіру голови негативний вплив. Потім трихолог проводить ретельний огляд волосся і шкіри голови. Наступний етап прийому у лікаря трихолога є тріхоскопія - комп'ютерна діагностика стану волосся і шкіри голови. Ця процедура незамінна для постановки правильного діагнозу і визначення оптимальних методів лікування. Прилад тріхоскоп оснащений спеціальною відеокамерою, яка дозволяє розглянути шкіру голови і волосся під дуже великим збільшенням. Це дає можливість лікарю точно визначити причину захворювання і, відповідно, ефективно усунути його згодом. Лікар може призначити додаткові аналізи або консультації фахівців при необхідності, адже проблеми з волоссям і шкірою голови часто бувають пов'язані з різними захворюваннями нашого організму. Лікар-трихолог ставить діагноз, пояснює отримані результати пацієнтові і призначає оптимальне лікування. В лікувально-діагностичному центрі Neo Skin застосовуються найефективніші і сучасні методики лікування волосся і шкіри голови відповідно до найвищих світових стандартів. Потім результати лікування контролюються на повторній консультації у лікаря трихолога.
КОНСУЛЬТАЦІЯ ТРИХОЛОГА
грн.
грн.
Ви маєте можливість сплатити послугу онлайн та отримати бонус на свій рахунок. Обрана дата в формі замовлення для візиту в медичний центр не гарантує запис саме на обрану дату, а вказує на ваші побажання які враховує адміністратор центру та погоджує з вами та вашим лікарем після замовлення.
КОНСУЛЬТАЦІЯ ТРИХОЛОГА
грн.
грн.
Ви маєте можливість сплатити послугу онлайн та отримати бонус на свій рахунок. Обрана дата в формі замовлення для візиту в медичний центр не гарантує запис саме на обрану дату, а вказує на ваші побажання які враховує адміністратор центру та погоджує з вами та вашим лікарем після замовлення.
Не знайшли потрібну послугу?
Замовте дзвінок нашого спеціаліста