Предложение недели
Знижка на консультацію гінеколога в "Нео Скін"
Виникли питання?
Залиште ваш номер телефону і ми вам зателефонуємо
Графік роботи колцентру з 08:00 до 20:00
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім’я
Вкажіть бажану дату
Бажаний час (не обовязково)
Графік роботи медичного центру з 08:00 до 19:00
ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Україна, Донецька обл.
м. Покровськ, вул. Лихачова, 14-а
Україна, Донецька обл.
м. Курахове, вул. Мечникова, 22-а
Будьте в курсі всіх акцій та новин медичного центру:

КОНТАКТИ

0800 759 059

095 291 19 92 


Україна, Донецька обл. м. Покровськ, вул. Лихачова, 14-а

Прокласти маршрут


Україна, Донецька обл. м. Курахове, вул. Мечникова 22 а

Прокласти маршрут

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ ТА АНАЛІЗИ
КОНТАКТИ
Підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах, щоб не пропустити вигідні пропозиції, акції та важливі новини

Русская версия сайта

В процессе...


Приносим извинения, за временные неудобства

ЦЕЙ РОЗДІЛ ТИМЧАСОВО НЕДОСТУПНИЙ


Просимо вибачення, за тимчасові незручності...

Термінове звернення!*
0800 759 059
Безкоштовно з усіх операторів України
Оберіть тип зверення
*Графік роботи медичного центру з 08:00 до 19:00
**Запити з цієї форми оброблюються в першу чергу
запис до лікаря
Ви можете забронювати час для особистого візиту до лікаря або консультації з лікарем онлайн
Оберіть тип запису:
Оберіть спеціальність лікаря
Не обовязково
Чи контактували ви з людьми у яких діагностовано COVID-19?
У вас є симптоми або підтверджений діагноз COVID-19?
Графік роботи медичного центру "Нео Скін" з 08:00 до 19:00
ОБЕРІТЬ КАТЕГОРІЮ
ЛАБОРАТОРІЯ
ПОСЛУГИ
Нео Скін
Медичний центр Покровськ
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
ОБЕРІТЬ ВЕРСІЮ САЙТУ
ВЫБЕРИТЕ ВЕРСИЮ САЙТА
РУССКИЙ
УКРАЇНСЬКА
Просимо звернути увагу!
Ви завітали на сайт медичного центру у неробочий час.
Ваш запит буде обов'язково оброблений спеціалістом з 08:00 до 19:00
УЗД МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ
Ультразвукове дослідження молочних залоз є безболісним, безпечним, доступним інформативним методом діагностики стану молочних залоз. Дослідження дозволяє виявляти різні доброякісні та злоякісні утворення та інші патології.

Для молодих дівчат і жінок до 40 років, а також вагітних і годуючих жінок УЗД є єдиним методом, що дозволяє безпечно детально дослідити молочні залози. У жінок після 40 років УЗД молочних залоз поєднується з рентгенологічним дослідженням мамографії, доповнюючи один одного.

Також ультразвукове дослідження дозволяє контролювати перебіг вже виявлену хворобу молочних залоз: мастопатії, маститу, фіброзно-кістозної хвороби, онкологічних патологій.

ВАЖЛИВІСТЬ ПРОФІЛАКТИЧНОГО УЗД МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ:

Жінкам УЗД огляд молочної залози рекомендується проводити з 7 по 10 день менструального циклу


Дане дослідження дозволяє діагностувати рак молочних залоз, який на сьогодні є найпоширенішим онкозахворюванням серед жінок в світі. Рак молочної залози характеризується високою смертністю хворих. Якщо хвороба діагностується на ранній стадії, шанси її успішного лікування дуже значно зростають. Як і з більшістю захворювань, особливо онкологічних, раннє виявлення у багато разів збільшує ймовірність позитивного результату лікування.


Проста і безболісна процедура, проведена раз на рік, дає можливість контролювати здоров'я молочних залоз, і в разі розвитку патології, виявити її на ранній стадії.
Записатись на УЗД
Як проходить УЗД
УЗД МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ
грн.
грн.
Ви маєте можливість сплатити послугу онлайн та отримати бонус на свій рахунок. Обрана дата в формі замовлення для візиту в медичний центр не гарантує запис саме на обрану дату, а вказує на ваші побажання які враховує адміністратор центру та погоджує з вами після вашого замовлення.
ЯК ПРОХОДИТЬ УЗД МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ?
У заздалегідь призначений час пацієнт приходить на прийом до лікаря, який спеціалізується на УЗД-діагностики. Для проведення УЗД молочних залоз не потрібно ніякої попередньої підготовки. Жінкам УЗД огляд молочної залози рекомендується проводити з 7 по 10 день менструального циклу.
При проведенні процедури на молочні залози наноситься спеціальний гель і з застосуванням новітнього УЗ-апарату експертного класу лікар проводить детальне обстеження. Лікар водить по грудях датчиком апарату, в результаті чого на моніторі візуалізуються структури молочних залоз. Ніяких хворобливих відчуттів УЗД не викликає.
За часом УЗД молочних залоз займає близько 15-30 хвилин, що включається в себе безпосередньо дослідження і обробку даних фахівцем. Потім пацієнтка отримує висновок УЗД і може звернутися на консультацію до мамолога тут же в клініці в разі потреби. При втраті виданого нами документа, пацієнт завжди може отримати копію, незалежно від давності дослідження. Оскільки ультразвукове дослідження забезпечує візуалізацію тканин в режимі реального часу, то це робить можливим контроль малоінвазивних процедур за допомогою даного методу (наприклад, при пункційної та аспіраційної біопсії).

При контролі лікування за допомогою УЗД молочних залоз рекомендується проводити дослідження систематично на одному і тому ж апараті у одного доктора, завдяки чому істотно знижується похибка діагностики. Лікар завжди проводить порівняльний аналіз всіх ультразвукових досліджень, які пацієнт проходив раніше, щоб оцінити ефективність лікування.
Якщо були виявлені певні підозрілі патологічні зміни, може знадобитися проведення біопсії для виключення або підтвердження злоякісної пухлини.
ЩО СОБОЮ ЯВЛЯЄ УЗД МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ
По досягненню 18 років стоїть один раз на рік проходити профілактичний ультразвукове обстеження молочних залоз. Це доступний і безпечний метод, який багато в чому виявляється більш точним, ніж мамографія. УЗ-діагностика дає можливість досліджувати всі ділянки залози, навіть ті, які розташовані в області грудної стінки і є недоступними для рентгенівських променів. За допомогою УЗ-сканування лікар отримує зображення м'яких тканин молочних залоз, які не дозволяє візуалізувати рентгенологічний метод дослідження. Це не означає, що УЗД повністю замінює рентгенологічний метод, в ряді випадків (наприклад, для жінок після 40 років) доцільно застосовувати обидва види дослідження.

Найважливішою перевагою УЗД можна назвати його повну безпеку для пацієнта. Це дозволяє спокійно застосовувати його для обстеження дітей, молодих дівчат, вагітних і жінок, що годують. Нашкодити здоров'ю УЗД молочних залоз не може.
Консультація "УЗД молочних залоз"
УЗД
Оберіть дату консультації
Вкажіть бажаний час

УЛЬТРАЗВУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ В "NEO SKIN" ЦЕ:

ЕКСПЕРТНІСТЬ
У нашому центрі УЗД проводить лікар вищої категорії з багаторічним досвідом роботи, який володіє технологією ультразвукової діагностики досконало.
ОБЛАДНАННЯ
Новітній апарат для проведення УЗД. Обладнання експертного класу, аналогів якому немає в інших клініках міста дозволяє отримати точне і чітке зображення для постановки правильного діагнозу
ЗРУЧНІСТЬ
У нашому центрі пацієнт може завжди отримати розгорнуту кваліфіковану консультацію різних лікарів-фахівців високого рівня.
КОМФОРТ
Всі діагностичні або лікувальні процедури, консультації проходять в комфортних і спокійних умовах, без черги та поспіху. Наші пацієнти отримують якісні медичні послуги в клініці європейського рівня.
КОНСУЛЬТАЦІЯ НашИХ спеціалістІВ
Не знайшли те, що шукали?
Замовте дзвінок нашого спеціаліста