Предложение недели
Знижка на консультацію гінеколога в "Нео Скін"
Виникли питання?
Залиште ваш номер телефону і ми вам зателефонуємо
Графік роботи колцентру з 08:00 до 20:00
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім’я
Вкажіть бажану дату
Бажаний час (не обовязково)
Графік роботи медичного центру з 08:00 до 19:00
ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Україна, Донецька обл.
м. Покровськ, вул. Лихачова, 14-а
Україна, Донецька обл.
м. Курахове, вул. Мечникова, 22-а
Будьте в курсі всіх акцій та новин медичного центру:

КОНТАКТИ

0800 759 059

095 291 19 92 


Україна, Донецька обл. м. Покровськ, вул. Лихачова, 14-а

Прокласти маршрут


Україна, Донецька обл. м. Курахове, вул. Мечникова 22 а

Прокласти маршрут

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ ТА АНАЛІЗИ
КОНТАКТИ
Підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах, щоб не пропустити вигідні пропозиції, акції та важливі новини

Русская версия сайта

В процессе...


Приносим извинения, за временные неудобства

ЦЕЙ РОЗДІЛ ТИМЧАСОВО НЕДОСТУПНИЙ


Просимо вибачення, за тимчасові незручності...

Термінове звернення!*
0800 759 059
Безкоштовно з усіх операторів України
Оберіть тип зверення
*Графік роботи медичного центру з 08:00 до 19:00
**Запити з цієї форми оброблюються в першу чергу
запис до лікаря
Ви можете забронювати час для особистого візиту до лікаря або консультації з лікарем онлайн
Оберіть тип запису:
Оберіть спеціальність лікаря
Не обовязково
Чи контактували ви з людьми у яких діагностовано COVID-19?
У вас є симптоми або підтверджений діагноз COVID-19?
Графік роботи медичного центру "Нео Скін" з 08:00 до 19:00
ОБЕРІТЬ КАТЕГОРІЮ
ЛАБОРАТОРІЯ
ПОСЛУГИ
Нео Скін
Медичний центр Покровськ
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
ОБЕРІТЬ ВЕРСІЮ САЙТУ
ВЫБЕРИТЕ ВЕРСИЮ САЙТА
РУССКИЙ
УКРАЇНСЬКА
Просимо звернути увагу!
Ви завітали на сайт медичного центру у неробочий час.
Ваш запит буде обов'язково оброблений спеціалістом з 08:00 до 19:00
УЗД ПЕРЕДМІХУРОВОЇ ЗАЛОЗИ
УЗД передміхурової залози (трансректальне) є високоінформативним методом дослідження за допомогою високочастотних звукових хвиль та дозволяє визначити розміри простати та стан її тканин, побачити точні межі її обриси, перевірити, чи відповідають нормі навколишні простати тканини, оцінити роботу проток.

У медичному центрі Neo Skin ви можете пройти високоточне ультразвукове дослідження передміхурової залози, насінних бульбашок, пахових лімфовузлів трансректального, а також трансабдомінальним методом. Дана діагностична процедура виконується лікарем вищої категорії, досвідченим фахівцем. Для проведення УЗД в нашому центрі застосовується професійне обладнання експертного класу - апарат УЗД останнього покоління, якого немає в інших клініках Красноармійська і регіону.

ПІДГОТОВКА ДО УЗД ПРОСТАТИ:
Підготовки не потрібно. Можливо, попередньо потрібно буде провести очисну клізму, щоб забезпечити вільне просування датчика в прямій кишці.
УЗД простати використовується в якості cкpінінга - профілактичної процедури, що дозволяє своєчасно виявляти патології простати у чоловіків. Всім чоловікам, вік яких старше 40 років, рекомендовано дане дослідження, оскільки ймовірність розвитку доброякісних і злоякісних утворень передміхурової залози серед цієї категорії пацієнтів дуже висока
Записатись на УЗД
Як проходить УЗД
Питання-відповідь
УЗД органів мошонки
грн.
грн.
Ви маєте можливість сплатити послугу онлайн та отримати бонус на свій рахунок. Обрана дата в формі замовлення для візиту в медичний центр не гарантує запис саме на обрану дату, а вказує на ваші побажання які враховує адміністратор центру та погоджує з вами після вашого замовлення.
За яких симптомах рекомендована процедура УЗД простати?
Ультразвукове дослідження передміхурової залози проводять, якщо
 • при обстеженні у проктолога або уролога пацієнта пальцевим методом були виявлені які-небудь патології і новоутворення
 • присутні хворобливі відчуття, дискомфорт в області промежини
 • присутні симптоми ниркової недостатності (невелика кількість або повна відсутність сечі, нудота, блювота і інші симптоми)
 • в клінічних аналізах сечі і / або крові спостерігаються відхилення від норми
 • спостерігається порушення сечовипускання, наприклад, неповне випорожнення сечового міхура, затримка сечі та інші
 • виявлені негативні зміни в аналізі сперми
 • необхідна допомога у визначенні причин безпліддя чоловіки
 • вік чоловіка старше 40 років (процедура проводиться в якості профілактики, особливо важливо пройти УЗД при порушеннях сечовипускання: нетриманні, слабкому напорі струменя, переривчастий сечовипусканні, неповному спорожнення міхура і т.п.).
 • пацієнт страждає статевою дисфункцією (порушенням потенції)
 • пацієнта турбують болі внизу живота, крижах, а також болі при виверженні
Які захворювання дозволяє діагностувати ультразвукове дослідження простати?
 1. гострий і хронічний простатит (запальне захворювання передміхурової залози - УЗД дозволяє діагностувати всі форми гострого і хронічного простатиту)
 2. абсцеси передміхурової залози
 3. доброякісну гіперплазію передміхурової залози
 4. доброякісні та злоякісні утворення передміхурової залози (аденому простати, рак простати).
 5. зміни в клубових і пахових лімфовузлах при пухлинах
 6. запальні і пухлинні процеси насіннєвих бульбашок
 7. причини безпліддя
УЗД простати використовується при динамічному спостереженні за аденомою передміхурової залози, а також за раковим процесом при лікуванн
Чому Нео Скін?
 • Нашим пацієнтам УЗД проводить фахівець, який має багаторічну практику, лікар вищої категорії, який постійно покращується свою кваліфікацію.
 • В Neo Skin використовується апарат, аналогів якому в Красноармійську немає. Це високотехнологічне обладнання з датчиком з високою роздільною здатністю, експертного класу. Воно дозволяє домагатися максимально чіткого зображення, завдяки чому лікар може в деталях розглянути тканини і органи, поставити правильний діагноз і підібрати найбільш ефективні лікувальні заходи в конкретному випадку.
 • У центрі Neo Skin ви можете пройти УЗД простати або через черевну стінку, або ректально, в залежності від призначень лікаря.
 • При необхідності пацієнти можуть отримати кваліфіковану консультацію та інших суміжних фахівців, а також пройти інші клінічні та спеціальні обстеження.
 • У нашому центрі УЗД, а також і всі інші діагностичні та лікувальні процедури, проводяться в умовах сучасної клініки, яка відповідає високим європейським стандартом. Ми прагнемо, щоб наші пацієнти не тільки отримували якісні послуги, а й відчували себе комфортно в стінах клініки Neo Skin.
ЯК ПРОХОДИТЬ УЗД ПЕРЕДМІХУРОВОЇ ЗАЛОЗИ?
УЗ-діагностика простати може проводитися двома способами: через передню черевну стінку - трансабдомінально або трансректального, коли датчик розміром з палець вводиться в пряму кишку.
Найбільш інформативним методом дослідження є трансректальне УЗД, оскільки в цьому випадку поверхню датчика віддалена тільки стінкою прямої кишки і шаром параректальної клітковини (8-10 міліметрів). Огляд простати через черевну стінку утруднений, оскільки передміхурова залоза виявляється значно віддаленій від скануючої поверхні.

Якщо планується абдомінальне УЗД, пацієнту потрібно підготуватися - випити літр-півтора води за 1-1,5 години перед дослідженням.
До абдомінальному УЗД простати немає ніяких протипоказань, до трансректального методу протипоказанням є захворювання прямої кишки.
Метод дослідження безболісний і абсолютно безпечний. При трансректальному УЗД можливі незначні неприємні відчуття, пов'язані з просуванням датчика в пряму кишку.
Схема УЗД простати. При трансректальному УЗД пацієнт лежить на боці, ноги згинає в колінах. На датчик (товщиною з палець) надівається одноразовий презерватив і наноситься спеціальний контактний гель, потім датчик вводиться в задній прохід. При абдомінальному УЗД черевна стінка змащується гелем, і після чого лікар водить по ній датчиком, вивчаючи зображення на екрані монітора.

Після того, як процедура завершена, пацієнт одягається. Лікар готує висновок з рекомендаціями та висновками і видає його пацієнту.
Процедура триватиме 10-20 хвилин.
Консультація "УЗД простати"
УЗД
Оберіть дату консультації
Вкажіть бажаний час

УЛЬТРАЗВУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ В "NEO SKIN" ЦЕ:

ЕКСПЕРТНІСТЬ
У нашому центрі УЗД проводить лікар вищої категорії з багаторічним досвідом роботи, який володіє технологією ультразвукової діагностики досконало.
ОБЛАДНАННЯ
Новітній апарат для проведення УЗД. Обладнання експертного класу, аналогів якому немає в інших клініках міста дозволяє отримати точне і чітке зображення для постановки правильного діагнозу
ЗРУЧНІСТЬ
У нашому центрі пацієнт може завжди отримати розгорнуту кваліфіковану консультацію різних лікарів-фахівців високого рівня.
КОМФОРТ
Всі діагностичні або лікувальні процедури, консультації проходять в комфортних і спокійних умовах, без черги та поспіху. Наші пацієнти отримують якісні медичні послуги в клініці європейського рівня.
КОНСУЛЬТАЦІЯ НашИХ спеціалістІВ
Не знайшли те, що шукали?
Замовте дзвінок нашого спеціаліста