Предложение недели
Знижка на консультацію гінеколога в "Нео Скін"
Виникли питання?
Залиште ваш номер телефону і ми вам зателефонуємо
Графік роботи колцентру з 08:00 до 20:00
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім’я
Вкажіть бажану дату
Бажаний час (не обовязково)
Графік роботи медичного центру з 08:00 до 19:00
ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Україна, Донецька обл.
м. Покровськ, вул. Лихачова, 14-а
Україна, Донецька обл.
м. Курахове, вул. Мечникова, 22-а
Будьте в курсі всіх акцій та новин медичного центру:

КОНТАКТИ

0800 759 059

095 291 19 92 


Україна, Донецька обл. м. Покровськ, вул. Лихачова, 14-а

Прокласти маршрут


Україна, Донецька обл. м. Курахове, вул. Мечникова 22 а

Прокласти маршрут

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ ТА АНАЛІЗИ
КОНТАКТИ
Підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах, щоб не пропустити вигідні пропозиції, акції та важливі новини

Русская версия сайта

В процессе...


Приносим извинения, за временные неудобства

ЦЕЙ РОЗДІЛ ТИМЧАСОВО НЕДОСТУПНИЙ


Просимо вибачення, за тимчасові незручності...

Термінове звернення!*
0800 759 059
Безкоштовно з усіх операторів України
Оберіть тип зверення
*Графік роботи медичного центру з 08:00 до 19:00
**Запити з цієї форми оброблюються в першу чергу
запис до лікаря
Ви можете забронювати час для особистого візиту до лікаря або консультації з лікарем онлайн
Оберіть тип запису:
Оберіть спеціальність лікаря
Не обовязково
Чи контактували ви з людьми у яких діагностовано COVID-19?
У вас є симптоми або підтверджений діагноз COVID-19?
Графік роботи медичного центру "Нео Скін" з 08:00 до 19:00
ОБЕРІТЬ КАТЕГОРІЮ
ЛАБОРАТОРІЯ
ПОСЛУГИ
Нео Скін
Медичний центр Покровськ
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
ОБЕРІТЬ ВЕРСІЮ САЙТУ
ВЫБЕРИТЕ ВЕРСИЮ САЙТА
РУССКИЙ
УКРАЇНСЬКА
Просимо звернути увагу!
Ви завітали на сайт медичного центру у неробочий час.
Ваш запит буде обов'язково оброблений спеціалістом з 08:00 до 19:00
УЗДГ
ультразвукова доплерографія
УЗДГ (ультразвукова доплерографія) - безпечний і безболісний метод дослідження судин організму. Цей підхід поєднує в собі переваги та можливості традиційного ультразвукового дослідження і доплерографічні сканування, що робить його особливо цінним в діагностичному плані.

Даний комбінований метод дає можливість оцінити не тільки стан судин, але також і руху по ним крові.

ПІДГОТОВКА ДО УЗДГ:
Спеціальної підготовки не потрібно.
Щоб пройти ультразвукову доплерографію в медичному центрі Neo Skin, пацієнту не обов'язково мати направлення лікаря. Процедура безпечна і не має абсолютних протипоказань, тому може проводитися за бажанням пацієнта без необхідності доводити потребу в цій процедурі. Бажання подбати про своє здоров'я цілком достатньо
Записатись на УЗД
Як проходить УЗД
Питання-відповідь
УЗД судин:ниркові артерії/судини черевної порожнини
грн.
грн.
Ви маєте можливість сплатити послугу онлайн та отримати бонус на свій рахунок. Обрана дата в формі замовлення для візиту в медичний центр не гарантує запис саме на обрану дату, а вказує на ваші побажання які враховує адміністратор центру та погоджує з вами після вашого замовлення.
Чому пройти діагностику судин вам варто саме в центрі Neo Skin?
  • Краще обладнання . Для проведення ультразвукових досліджень в нашому центрі застосовується УЗ-апарат Gеnеral Eleсtriс (США). Ця ультразвукова система останнього покоління є найсучаснішим і досконалим УЗ-обладнанням на сьогодні. Тому наші пацієнти гарантовано отримують максимально повну і точну інформацію про стан свого здоров'я.
  • Лікарі з високою кваліфікацією і багаторічним досвідом . Наші лікарі володіють усіма передовими методами діагностики і лікування хворих, при цьому постійно підвищують свою кваліфікацію і рівень професіоналізму.
  • Можливість отримати всі необхідні медичні послуги в одному місці . У медцентрі є власна лабораторія, де пацієнти можуть здати аналізи, клініка оснащена найсучаснішим обладнанням для інструментального обстеження, пацієнти можуть отримати консультації лікарів різних спеціальностей, а також при необхідності пройти лікування в стаціонарі.
  • Комфорт і зручність . Пацієнтам Neo Skin не доводиться стояти в чергах і витрачати час на тривале очікування - все прийоми у лікарів і процедури проводяться за попереднім записом у зручний для пацієнта час. Уважний персонал клініки робить все можливе, щоб пацієнти почували себе максимально комфортно.
Які можливості методу?
Дуплексне сканування дозволяє досліджувати структуру судин, а також рух крові по судинах. Так, за допомогою цього методу визначають швидкість, напрямок кровотоку, а так само стає можливим побачити судинну стінку, оцінити її стан. Лікар бачить наявність або відсутність атеросклеротичних бляшок, стенозів, аномалій розвитку судин і ін. Особливо важливо це дослідження для вивчення глибоких судин.
УЗДГ використовується і для виявлення патологій і для контролю за ефективність проведеного лікування і за станом пацієнта.
Метод УЗДГ застосовується для визначення порушень кровотоку в судинах, він може використовуватися не тільки на судинах головного мозку і шиї, а також для дослідження судин очей, серця, ниркових артерій, нижніх і верхніх кінцівок і т.п.
Інформативним є таке обстеження як для систем артеріального, так і для систем венозного кровообігу. Завдяки УЗДГ пацієнт отримує можливість пройти успішне лікування неврологічного захворювання або хвороби серця на початкових стадіях.
Яку інформацію про стан судин можна отримати завдяки УЗДГ?
  • прохідність судини
  • геометрію судини
  • діаметр просвіту судини
  • стан судинної стінки
  • стан просвіту судини
  • стан тканин навколо судини
Рекомендації фахівців
Для більш точної інформації про стан хворого цей метод діагностики можна поєднувати з Реоенцефалограма і комп'ютерною томографією або МРТ шиї і голови з контрастуванням судин.
УЗДГ судин можна робити для профілактики 1 раз в рік, а для контролю лікування, в залежності від патології, 1 раз в 3 або 6 місяців.

В день процедури незалежно від її локалізації, слід:
- не курити
- не вживати чорний чай і / або кави
- утриматися від прийому препаратів, що містять спазмолітики (таких, як «Но-шпа», «Дротаверин», «Баралгин», «Папаверин», «Циннаризин», «Ріабал»).

ЯК ПРОХОДИТЬ УЗДГ?
При УЗДГ судин шиї пацієнт знаходиться в положенні лежачи на канапі з піднятою головою. Попередньо пацієнт знімає всі прикраси з області шиї, а також одяг. Лікар-сонолог завдає гель на шкіру, а потім датчик прикладає до певних точок, де досліджувані судини знаходяться найближче до датчика. Поступово пересуваючи датчик апарату, лікар вивчає судини, аналізуючи зображення на моніторі, яке дозволяє оцінити судини і кровотік в них.

Устаткування центру Neo Skin дозволяє отримувати точне зображення, на якому добре видно стан судинної сітки пацієнта, наявність атеросклеротичних бляшок, аномалій розташування судин, звуження і багато іншого. Лікар має можливість чіткої візуалізації обстежуваної судини, може розглянути все детально в кольорі, а, значить, краще розібратися в проблемі.При обстеженні використовуються всі види Доплера: колірний, імпульсний, при необхідності постійний, і саме останнє досягнення B-потік, який присутній тільки в апаратах самого останнього покоління і дозволяє візуалізацію складної гемодинаміки, а також виділяє переміщення крові та тканини.
Тривалість процедури близько 30-40 хвилин
Під час обстеження лікар-сонолог розшифровує дані УЗДГ. На підставі отриманої інформації графіків і зображень, лікар формує висновок, який протягом декількох хвилин після процедури пацієнт отримує на руки. Далі лікар дає рекомендації щодо подальшої тактики хворого.

Зверніть увагу , щоб пройти ультразвукову доплерографію в медичному центрі Neo Skin, пацієнту не потрібно мати направлення лікаря. Процедура безпечна і не має абсолютних протипоказань, тому може проводитися за бажанням пацієнта без необхідності доводити потребу в цій процедурі. Бажання подбати про своє здоров'я цілком достатньо.
Консультація "УЗДГ"
УЗД
Оберіть дату консультації
Вкажіть бажаний час

УЛЬТРАЗВУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ В "NEO SKIN" ЦЕ:

ЕКСПЕРТНІСТЬ
У нашому центрі УЗД проводить лікар вищої категорії з багаторічним досвідом роботи, який володіє технологією ультразвукової діагностики досконало.
ОБЛАДНАННЯ
Новітній апарат для проведення УЗД. Обладнання експертного класу, аналогів якому немає в інших клініках міста дозволяє отримати точне і чітке зображення для постановки правильного діагнозу
ЗРУЧНІСТЬ
У нашому центрі пацієнт може завжди отримати розгорнуту кваліфіковану консультацію різних лікарів-фахівців високого рівня.
КОМФОРТ
Всі діагностичні або лікувальні процедури, консультації проходять в комфортних і спокійних умовах, без черги та поспіху. Наші пацієнти отримують якісні медичні послуги в клініці європейського рівня.
КОНСУЛЬТАЦІЯ НашИХ спеціалістІВ
Не знайшли те, що шукали?
Замовте дзвінок нашого спеціаліста